«

»

Nákup luxusního vozu značky Bugatti si dobře rozmyslíte, když zjistíte, kolik stojí jeho servis!

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce může být tak štědrá, že se vaší hlavou začnou prohánět myšlenky na nejluxusnější vozy značky Bugatti. Na nich visí cenovka 80 milionů korun a výše, a to je cena bez daně a bez servisu. Máme dojem, že spíše než výhru ve Sportce potřebujete na Bugatti výherní výsledky Eurojackpotu… i tady bychom však byli opatrní.

Bugatti jen pro zámožné a jen na koukání

Luxusní značka aut Bugatti je synonymem bohatství a přepychu. Každým rokem vyrobí továrna ve francouzském Molsheimu několik desítek luxusních vozů v limitované edici pro velmi zámožné zákazníky. Jeden takový vůz je může vyjít na 80 milionů a více. Pokud už se po výhře v Eurojackpotu vidíte v jednom takovém vozu, jak nabalujete ženy okolo a cítíte se jako král, tak se ještě na malou chvíli vraťte na zem. Tato cena totiž není konečná. Umíte si představit, kolik stojí servis těchto vozů? Miliony ročně! Je tedy jedno, kolik žen byste na vůz Bugatti zbalili, protože vzhledem k drahému servisu auta byste jim nemohli zaplatit ani večeři.

Opravdu drahá sranda

Pořídit si vůz Bugatti pro obyčejného smrtelníka znamená být po zbytek života živ jen o chlebu a vodě. Ani na tu mít však nebudete. Veškeré vaše finanční prostředky totiž spolkne váš luxusní miláček.

Na začátku je potřeba říct, že o vůz značky Bugatti se starají pouze specializovaní mechanici. Velmi speciální jsou i ceny náhradních dílů, na které budete muset nejdřív trefit Eurojackpot. Tak třeba:

  • první servis auta po 14 měsících od jeho zakoupení vás vyjde na 540 tisíc korun,
  • přední karbon-keramické kotouče s brzdovými třmeny a titanovými destičkami vás budou stát 1 277 000 Kč,
  • po ujetí 16 000 kilometrů je potřeba vyměnit všechna kola auta s tím, že celá sada vás vyjde na více než jeden milion korun,
  • nová sada pneumatik stojí 173 tisíc korun,
  • speciální pneumatiky pro divokou jízdu vás pak vyjdou na dalších 900 tisíc korun,
  • čelní sklo pro vůz Bugatti vám z účtu odsaje 1,3 milionu korun,
  • jen za stěrače zaplatíte přes 82 tisíc korun.

Když se k tomu přičtou další díly, vyjde vás čtyřletý servis luxusního vozu Bugatti na více jak 10 milionů korun. To, abyste na to každé čtyři roky vyhráli v Eurojackpotu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru