«

»

Nakupování dárků se proměnilo ve výhru 90 milionů

Foto: loterie

Jen tak mimochodem si zakoupila pár losů..

Hektické nakupování posledních dárků svým blízkým k Vánocům je už za námi a většina z nás je ráda, že od těchto starostí má zase na dlouhou dobu klid. Nezapomenutelnou vzpomínku na nakupování dárků mají manželé ze Spojených Států Naeng a Bunrith Peov, kteří při odpočinku po nákupu vyhráli miliony korun.

Naeng se se svým manželem Bunrithem před Vánoci vydala do obchodního domu pro ještě nějaké ty dárky. Po několika hodinách v přeplněných uličkách a ve frontách u pokladen jim vyhládlo, a proto navštívili nejbližší restauraci, v které se naobědvali. Naeng si při jídle všimla krámku, jež stál naproti restauraci, se stíracími losy a sázenkami různých loterií a rozhodla se několik losů si zakoupit.

Ještě během jídla jej začala žena seškrabávat. Při setření losu pojmenovaném 100X nevěřila vlastním očím, protože se díky němu stala výherkyní 4 milionů dolarů (v přepočtu asi 90 milionů korun). Při předání jednorázové platby v hotovosti v centrále loterijní společnosti bylo Peovým kvůli daním vyplaceno “jen“ 2,6 milionů dolarů (v přepočtu cca 59 milionů korun). Manželé prozradili, že za vyhrané peníze zaplatí hypotéku. Zbytek prý uloží a začnou je utrácet, až budou v důchodu.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru