«

»

Našli legální díru v pravidlech loterie a přišli k velkému bohatství

Foto: depositphotos

Když vám do důchodu Extra Renta nenadělí výhru, můžete se pokusit loterii obejít podobně jako manželský pár z Michiganu Jerry a Marge Selbeeovi. Těm se v roce 2003 podařilo najít legální mezeru v americké loterii Winfall, díky které začali pravidelně vyhrávat. Kvůli nutnosti nákupu velkého množství tiketů do hry zapojili své příbuzné a sousedy.

Jerry – bývalý matematik se bál nudy v důchodu, a tak vymyslel plán na zbohatnutí

Výherní výsledky Extra Renty vám určitě napíšou váš vlastní originální příběh. Ale co když nepřichází? Pak je potřeba se o to postarat. Geniální plán na to, jak legálně obejít loterii a pravidelně vyhrávat, vymyslel Jerry Selbee, když odcházel do důchodu. O něm, o jeho manželce a vlastně všech, kteří byli do této strategie zapojeni, vznikl film s názvem Jerry and Marge go large s Bryanem Cranstonem a Annette Bening v hlavních rolích. Také byste chtěli, aby vás výhra v Extra Rentě učinila slavnými?

Nicméně opravdový příběh se začal psát v roce 2003. Byla to doba, kdy se Jerry a jeho manželka Marge ocitli v důchodu, a protože se Jerry tak trochu bál nudy, díky svým matematickým vědomostem objevil mezeru v loterii Winfall, která se tehdy hrála po celých Spojených státech. Muž přišel na to, že jackpot této hry se každý týden, pokud jej nikdo netrefí, sroluje dolů a výhry připadnou hrstce nižších výherců. Na základě toho si vypočítal, že právě v tento čas a pokud bude hrát s dostatečným počtem čísel (v tomto případě se jednalo o tisíce tiketů pro jedno slosování), má šanci na zaručené výhry. Důležité bylo, aby nikdo netrefil jackpot.

Samozřejmě to manžele stálo několik pokusů a omylů. Časem však opravdu začali vyhrávat. V první hře vsadili 2200 dolarů, ale prohráli 50 dolarů. Podruhé tedy vsadili více, a to 3600 dolarů a na sázkách vyhráli zpět 6300 dolarů. Jejich třetí hra je stála 8000 dolarů, ale zpět dostali 15 700 dolarů (přes 386 tisíc korun). Také vás napadlo do Extra Renty vsadit tisíce tiketů najednou?

Díky loterii se manželé v důchodu opravdu nenudili

Ačkoliv se to může jevit jakkoliv pohádkově, úplně zadarmo výhry manželé opravdu neměli. Několik dnů v týdnu trávili tím, že počítali výherní tikety. Později, kvůli tomu, že loterie Winfall ukončila svou činnost, museli jezdit až do Massachusetts, kde se hrála téměř identická hra. Kvůli počítání až šedesáti tisíc tiketů se manželé pokaždé ubytovali v motorestu v Massachusetts, aby  případné výhry vždy rovnou vybrali.

Do celé akce postupně zapojili své příbuzné i sousedy a o zaručené zisky se dělili. Manželé sebe a své příbuzné ve hře udrželi až do roku 2012, kdy hráli svou poslední hru. Jejich výhry samozřejmě přitáhly pozornost a na vše se přišlo. Žádný trest ale nepřišel, protože podle pravidel loterie nic neporušili. Celkovou částku, kterou v loterii vyhráli, nechtěli prozradit. Nicméně ven unikla informace, že by mohlo jít až o 7,75 milionu dolarů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru