«

»

Nasněžily v prosinci hráčům Sportky miliony?

Foto: 777cz.eu

Do prosince Sportka vstupovala se superjackpotem 115 milionů, z toho bonus byl vysoký přes 81 milionů. Jelikož Superjackpot v prosinci nepadl, loučila se Sportka s tímto měsícem a v trezoru měla přes 184 milionů, z toho bonus byl přes 117 milionů. V prosinci se Sportka losovala celkem 13x, z toho hned 4x se hrálo o prémie Sportky.

Prosincová Sportka se nesla ve znamení výher v prvním pořadí doplňkové hry Šance

Na pátek 2. prosince vyšlo první prosincové slosování Sportky, ale žádnou větší výhru nepřineslo. Potěšující byl rovný milion korun z druhého tahu druhého výherního pořadí. To neděle 4. prosince byla na výhry mnohem lepší. Losovali se hned dva adventní milionáři a z prvního pořadí Šance si dva hráči odnesli shodnou výhru – přes 2,6 milionu korun. Středa 7. prosince byla zásadním dnem pro hráče, který se svými čísly 4, 8, 9, 37, 40 a 48 trefil do prvního tahu prvního pořadí a odnesl si pohádkovou výhru přes 27 milionů korun. Výherní bylo opět první pořadí Šance, ze kterého sázkař vytáhl přes 300 tisíc korun.

První pořadí hlavní hry padlo během prosince 4x

V neděli 11. prosince padaly další milionové výhry. V rámci adventního naladění Sportky se losovali rovnou tři adventní milionáři. Jednomu sázkaři dokonce ten den výherní výsledky Sportky přinesly výhru přes 5 milionů z prvního tahu prvního pořadí. Rovný milion vytáhli dva hráči z druhého tahu druhého pořadí. Ve středu 14. 12. padlo opět první pořadí Šance, tentokrát se v něm pro hráče šťastlivce stačilo nasbírat přes 1,2 milionu korun.

To v pátek 16. 12. padaly rovné miliony v obou tazích. A ani neděle 18. prosince nebyla na výhry vůbec skoupá. Losovali se čtyři adventní milionáři. Padla také výhra prvního pořadí (I.tah) – přes 3,6 milionu, kterou si ze hry odnesli hned dva hráči. A dva hráči se mohli těšit i z výhry prvního pořadí Šance. Každý si na svůj bankovní účet mohl převést přes 473 tisíc korun.

Středa 21. prosince opět přinesla výhru prvního pořadí Šance, kde se ukrývalo přes 573 tisíc korun. A v pátek série výher prvního pořadí Šance pokračovala – rovnou dva sázkaři si z této příčky odnesli přes 355 tisíc korun. Ten den se hrálo o další vánoční prémii jeden milion korun.

V neděli 25. 12. padla opět výhra prvního pořadí Šance a s ní rovných 200 tisíc korun. V hlavní hře byl nejvyšší výhrou rovný jeden milion korun z druhého tahu druhého pořadí, který si odnesli rovnou dva hráči. Jackpot prvního pořadí Šance v prosinci téměř neměl šanci vyrůst na větší sumu, protože i ve středu 28. 12. padla výhra přes 439 tisíc korun. Poslední prosincové slosování Sportky připadlo na pátek 30. prosince. Ani tento den však superjackpot pokořen nebyl.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru