«

»

Ne každé bohatství vám přinese pocit svobody

Foto: pixabay

Jsou lidé, kteří na výhru ve Sportce nevěří, a proto se pokoušejí zbohatnout podvodem. Ani rumunská podvodnice Lulu Lakatosová výběrem šťastných čísel neztrácela čas a rovnou si to zamířila do luxusního londýnského klenotnictví pro drahokamy v hodnotě 125 milionů korun. Podvod se odehrál už v roce 2016, toto léto však Lakatosová stanula před soudem.

Šikovně vyměnila tašku s diamanty za totožnou, avšak úplně bezcennou

Kdyby byli sázkaři při výběru čísel do Sportky stejně obratní jako podvodnice Lakatosová při krádeži v klenotnictví, nejspíš by loterie zbankrotovala. Ale zatímco výherní výsledky Sportky jsou symbolem bohatství, luxusu a svobody, Lakatosovou poslaly ukradené diamanty za více než sto milionů korun do vězení. Že by karma?

Krádež se odehrála už v roce 2016 v luxusním klenotnictví Boodles. Tam Lakatosová přišla, aby diamanty na přání fiktivního zámožného kupce (jejího komplice) ocenila. Při tomto aktu v nestřeženém okamžiku vyměnila taštičku s diamanty za úplně totožnou tašku s bezcennými kamínky. Podezření na podvod pojal majitel klenotnictví až následující den. To už byla Lakatosová s komplici za hranicemi. Možná si podvodnice myslela, jak to hezky zahrála, z bohatství se však neradovala dlouho. Loni na podzim byla chycena a postavena před soud. Jestli by nakonec nebylo lepší sázet Sportku či jiné loterie?

Jako opravdová profesionálka

Majitel klenotnictví se později nechal slyšet, že ho zarazilo, jak snadno se nechal napálit. Na svou obranu však uvádí, že dotyčná podvodnice jednala jako profesionálka. Loupež byla propracovaná do posledního detailu, a právě i proto se zlodějům podařilo rychle zmizet. Po krádeži se podvodnice ihned převlékla a ještě s další ženou odjela vlakem do Francie. Další komplici Anglii opustili v autě tunelem pod Lamanšským průlivem.  Také vás zajímá, kolik z lupu stihli utratit? Vzhledem k chování některých výherců v loterii, jim z krádeže možná už nic nezbylo. Kdo ví! Nicméně vám může stomilionové bohatství přinést zcela legální výhra ve Sportce.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Kartarka

    1,13,16,18,25,27,35,37

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru