«

»

Nebýt auta, Eurojackpot by v říjnu vydal jen statisíce

Foto: pexels

Čechům Eurojackpot v minulém měsíci moc nedopřál

Eurojackpot je jediná loterie, v níž může český sázející na 1 sloupec v ceně 60 Kč vyhrát až miliardy korun. Ve dvou případech z minulosti se to Čechům skutečně podařilo, i když na sloupců více, pokud se však podíváme na statistiky minulého měsíce, nenajdeme pod označením Česká republika ani jednoho miliardáře a dokonce ani ne milionáře. Říjen našim hráčům zkrátka v Eurojackpotu nepřál.

Jediná milionová výhra byla předána v podobě automobilu v hodnotě 2 miliony korun, namísto něhož si výherce mohl nechat vyplatit ekvivalent v penězích. Nebýt této prémie třetí pátek v měsíci, na kterou mohli dosáhnout pouze čeští hráči, pak bychom se tu v souvislosti s většími výhrami bavili pouze o třech za 4. pořadí ve výších 77 337, 108 680 a 165 777 korun.

Hlavní více jak miliardovou cenu netrefil v Eurojackpotu napříč všemi 18 zúčastněnými evropskými státy vůbec nikdo. Za zmínku ale určitě stojí 2. pořadí ohodnocené v jeden pátek na 44 milionů korun, z nichž si čtvrtinu, tedy 11 milionů, kromě Němce, Švéda a Dána připsal také Slovák. Podíváme-li se na netrefení hlavní ceny z té lepší stránky, pak můžeme konstatovat, že díky tomu se jackpot ohromně zvedl a zase se točí kolem 2 miliard, což určitě zvedne vlnu zájmu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru