«

»

Nebýt praní špinavých věcí, zapomněl by na vsazený tiket

Foto: pixabay

Vsadit si loterii ho přinutil obří jackpot

John E. pocházející z malého minnesotského města Mountain Lake se pár dní před Vánocemi díky loterii Powerball stal výhercem 1 000 000 dolarů (v přepočtu 22,6 milionu korun), jelikož správně uhádl 5 z 6 tažených čísel.

John si tiket vsadil při jednom z posledních předvánočních nákupů, na kterém byl se svou manželkou. Akorát stál ve frontě na koblihy, když si všiml cedule s obřím jackpotem, a proto ho napadlo si vsadit. Kvůli vánočnímu shonu brzy vypustil zakoupený tiket z hlavy a vzpomněl si na něj až po slosování, kdy jeho manželka musela nečekaně vyprat jejich vnukovi špinavé věci a donutila manžela dát jí i jeho kabát, aby ho mohla také vložit do pračky.

Než to však John udělal, prohledal si nejprve kapsy, při čemž našel tiket a ihned ho zkontroloval. Po kontrole vsazených čísel s těmi výherními byl naprosto v šoku, a proto kontrolu pro jistotu provedl vícekrát, než se pochlubil manželce, že se z nich stali milionáři.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru