«

»

Nechal se přemluvit, vsadil a rozhodně nelitoval

Že milionářem se můžete stát, aniž byste to měli v plánu, o tom svědčí příběh amerického páru z Missouri. To se jednou nejmenovaný manželský pár vracel domů z návštěvy, když žena najednou začala trvat na tom, aby manžel zastavil a vsadil do loterie Lotto… podobně může začít také váš příběh o výhře ve Šťastných 10.

Celou cestu ho přemlouvala, až se nakonec nechal ukecat

Jak později při přebírání výhry výherce prozradil, manželka do něj cestou z návštěvy u jeho bratra tak dlouho hučela, až nakonec zoufale zastavil a šel vsadit. I takhle se mohou o slovo hlásit výherní výsledky Šťastných 10. Přitom muž měl zcela jiné plány. Už ona návštěva se zbytečně protáhla, a protože v televizi dávali živý přenos zápasu v americkém fotbale, viděl se na gauči s pivem, které se mu mezitím chladilo v ledničce. Když tu najednou začala manželka trvat na tom, aby zastavil v místním obchůdku a šel vsadit. To znamenalo zdržení navíc a reálně hrozilo, že začátek zápasu nestihne. Přesto nakonec poslechl, protože v opačném případě by z trucu doma vzala do ruky ovladač manželka, a to rozhodně nechtěl.

Vsadil náhodný tip, čímž pozval miliony na svůj bankovní účet

Vsadil náhodný tip a později mohl na svém účtu hýčkat jackpot Lotta ve výši 2,4 milionu dolarů (přibližně 52 milionů korun). Výhra ve Šťastných 10 může být stejně nečekaná, proto až na vás bude někdo tlačit a hučet do vás horem dolem, poslechněte ho. Zvlášť v případě, že jde o sázku do loterie. To vám totiž může výhru našeptávat samotné loterijní štěstí.

Každý si z tohoto příběhu může vzít to, co uzná za vhodné. Třeba skutečnost, že je škoda někdy neuposlechnout své blízké. Výherce z Missouri teď na svou ženu pěje ódy, jaký dobrý nápad to měla, když chtěla cestou z návštěvy zastavit v obchodě, aby si vsadili! Jím vynechanou skutečnost, že byl původně proti tomuto nápadu, do příběhu mile ráda znovu vrátí jeho žena. Konkrétní plány na využití výhry manželský pár sice neprozradil, ale je jasné, že si oba mohou zařídit pohádkový život.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru