«

»

Neděle 12. ledna – poslední šance registrace účtenek

Foto: depositphotos

Nezapomeňte do Účtenkovky přihlásit prosincové účtenky

Je tu nový rok 2020, a přestože se v Účtenkovce některé věci změnily, jako se například snížil maximální počet účtenek na jednoho hráče anebo se zvýšil celkový počet výher, to, co zůstává stejné, je 12. den v měsíci znamenající poslední příležitost registrovat do této loterie účtenky z předchozího měsíce.

Budeme-li konkrétní, pak v neděli 12. ledna 2020 je poslední možnost přihlásit do účtenkové loterie účtenky, které byly vydané kdykoliv od 1. do 31. prosince 2019. Jejich losování pak proběhne o 3 dny později, tedy ve středu 15. ledna. Maximální počet na 1 hráče je nově 500 účtenek měsíčně. To je pro běžnou hru naprosto dostačující a naopak by to mělo vyřadit ze hry “profesionální“ hráče, kteří shánějí pochybné účtenky, kde se dá.

Kdo zmíněný datum promešká, prosincové účtenky už nebude mít možnost jakkoliv registrovat. Taktéž připomínáme, že paragony vydané až v lednu 2020 se budou losovat opět o měsíc později, tedy 15. února, ať už je zaregistrujete nyní anebo zase kdykoliv do 12. února.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru