«

»

Nedělní Sportka o 122 milionů korun

Foto: Sazka

Že by to dnes 1. března vyšlo?

Myslíte si, že by mohl být první den v měsíci, který vychází právě na neděli, něčím výjimečný? Možná ano. Možná ne. Můžete se to ale pokusit zjistit tím, že si vsadíte Sportku a zabojujete dnes 1. března o více jak 122 milionů, které se ukrývají v jejím Superjackpotu. V takovém případě ale nezapomeňte podat všech 10 sloupečků včetně doplňkové hry, abyste se do souboje o hlavní výhru dostali.

Superjackpot Sportky naposledy padl ve středu 13. listopadu minulého roku. Tehdy si jeden ze šťastných hráčů díky němu přišel na 250 milionů korun. Ten aktuální, o který se hraje právě dnes, je sice sotva poloviční, i tak vám jeho trefení může radikálně změnit život.

Velice zajímavý a lákavý je pro dnešní den také Jackpot Šance, který dosahuje hodnoty přes 5,4 milionů korun a může být váš, pokud si s aspoň jedním sloupečkem Sportky vsadíte právě i Šanci za 20 korun navíc. Nepřehlédnutelné jsou také předpokládané výhry 1. pořadí, které pro oba tahy Sportky převyšují 36 a 24 milionů korun. Tyto peníze mohou být vaše už za pouhou dvacku za 1 sloupeček. A pak je tu ještě 2x 830 tisíc v pořadí druhém. Tak ať vám něco z toho vyjde!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru