«

»

Nedělní Sportka o garantovaný 1 milion korun

Foto: Sazka

Milionový nákup v Hornbachu anebo peníze na účet

Superjackpot Sportky se po nedávné výhře 192 milionů korun poněkud ztenčil, to ale neznamená, že tuto neděli není o co hrát. Kromě peněžních výher v základní hře je tu ještě jarní prémie Sportky v podobě 1 milionu korun určených k nákupu v Hornbachu. Pokud však výherce bude chtít, může si nechat tuto hodnotu vyplatit na bankovní účet.

O milionovou prémii se hrálo 27. března. Dnešek 26. dubna je další možností, jak domácí rozpočet navýšit o milion. Potom ještě budou následovat milionové jarní prémie 6. května a 22. května. Abyste byli automaticky zařazeni do hry o 1 milion, vsaďte si v uvedené dny plný tiket Sportky za 220 korun. Žádná čísla se netipují. Losuje se sériové číslo sázenky, a to jen z těch, které byly v podobě plného tiketu skutečně podané. Je tak jisté, že 1 výherce bude určitě vylosován.

Mimo to se aktuálně ve Sportce hraje o Superjackpot 16,1 milionů korun. V prvních pořadích jsou předpkládané výhry 6,1 a 10,6 milionů, ve druhých pořadích pak 2x 700 tisíc. Ještě je tu jackpot Šance, který ukrývá přes 3,5 milionů. Vsadíte si? Hodně štěstí!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru