«

»

Nejbohatším člověkem na planetě Zemi je podle časopisu Forbes poprvé Elon Musk

Foto: pixabay

Také po výhře v Eurojackpotu či jiné české loterii si o žebříčku nejbohatších lidí světa můžete nechat jen zdát. Elon Musk, jehož jméno se v souvislosti s bohatstvím skloňuje všemi pády, se teprve poprvé umístil na první místo nejbohatších lidí na světě, který sestavil časopis Forbes. A to má jmění ve výši 219 miliard dolarů!

Jestlipak má Elon Musk radost z toho, že je první?

Výherní výsledky Eurojackpotu by zaručeně potěšily snad každého sázkaře. O to víc, kdyby se jednalo o první pořadí. Co potěší člověka, který je podle Forbes nejbohatší na světě? Elon Musk je americký podnikatel, inženýr a filantrop a je známý především díky svému vesmírnému internetu i vesmírným misím. Právě tento člověk je důkazem toho, že když se vám na účtu povalují miliardy, ztratíte všechny zábrany. Vždyť svému prvorozenému synovi dal jméno X Æ A-12. Podle všeho ale musí mít i jiné oficiální jméno, protože kalifornské zákony jasně znaky a číslice ve jménech zakazují… ale kdo ví? Pro někoho s takovým jměním tohle nemusí znamenat vůbec žádný problém.

Předstihl Bezose, který byl zvyklý na první místo

Elon Musk tak v žebříčku nejbohatších lidí světa předstihl Jeffa Bezose, který se letos umístil až na druhém místě. Následuje ho francouzský magnát Bernard Arnault (má pod sebou více než 70 luxusních značek, jako jsou Christian Dior, Louis Vuitton, Sephora a další). Bramborovou medaili získal zakladatel Microsoftu Bill Gates. České prvenství si drží Renata Kellnerová. Ta se s jměním přes 16,6 miliardy dolarů drží na 104. místě v žebříčku nejbohatších lidí světa. Skutečnost, že s těmito lidmi ani po výhře v Eurojackpotu nemůžete sdílet stejný seznam, ještě neznamená, že s nimi nebudete mít nic společného. Sdílet můžete finanční svobodu. No jen si představte, že tipnete ta správná čísla a pak váš život bude podobně rozmanitý, jako je život Elona Muska – otevřete novou továrnu na automobily, podniknete výlet do vesmíru, nakoupíte akcie Twitteru….

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru