«

»

Nejdražší adventní kalendář jim zpříjemní cestování

Foto: pixabay

Možná jdeme trošku s křížkem po funuse, když vás teď, kdy Vánoce jsou pryč, chceme informovat o nejdražším adventním kalendáři, který byl v minulém roce vyrobený. Vyhrát byste ně něj museli nejspíš Eurojackpot. Tento se však až tolik k Vánocům nepojí. Je vyrobený na míru bohaté švýcarské rodině, která chce v tomto roce navštívit až 12 zemí. Adventní kalendář pak ve svých 12 okýnkách ukrývá něco, co je pro danou zemi typické. Jeho autorkou je slavná návrhářka Debbie Wingham, která mimo jiné stvořila nejdražší boty světa za 320 milionů korun.

Co si mohou bohatí lidé k Vánocům přát?

Pro bohaté lidi možná trošku uvadá kouzlo Vánoc ve smyslu předávání dárků, protože vzhledem k nabitému účtu si mohou koupit vše už v průběhu roku. Podobně vás mohou zajistit také výherní výsledky Eurojackpotu. Přece jen něco pod stromeček si vymyslela bohatá rodina ze Švýcarska, která oslovila návrhářku Debbie Wingham, aby pro ni vyrobila nejluxusnější adventní kalendář.

Vzhledem k tomu, že má tato rodina v plánu letos hodně cestovat, dokonce navštívit každý měsíc jinou zemi, měl tomu kalendář odpovídat… A povedlo se, i když z jeho ceny se vám zatočí hlava!

Kolik je potřeba mít na účtu peněz, abyste si mohli pořídit adventní kalendář za 232 milionů?

Po výhře v Eurojackpotu možná také přestanete škrtit každou korunu. Představte si ale, kolik peněz musí mít na účtu ten, kdo si jen tak o Vánocích objedná luxusní adventní kalendář za více než 232 milionů korun?

Do adventního kalendáře návrhářka Debbie, která se specializuje na luxusní dárky pro zámožnou klientelu, ukryla například:

– Luxusní kabelku značky Chanel v hodnotě přes 520 tisíc korun, která symbolizuje návštěvu Paříže.

– Zlatou arabskou lampu v hodnotě přes 1,9 milionu korun, která představuje Dubaj.

– Ručně vyráběné Disney ozdoby s diamanty, které mají zpříjemnit těšení se na návštěvu Disneylandu.

Cenu adventního kalendáře neurčuje pouze obsah,  je vyrobený z luxusního ebenového dřeva a váží téměř 50 kilo. Jeho výroba návrhářce zabrala asi tři týdny. Mimo jiné to znamenalo spolupráci se značkami Cartier, Goyard nebo Louis Vuitton.

 

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru