«

»

Nejdražší sandály na světě vám nazuje výhra v loterii

Foto: pixabay

Když vám šťastná výhra v Extra Rentě na účet převede miliony, můžete vstříc bohatství vykročit v nejdražších sandálech na světě. Kdo by čekal, že budou posázené diamanty a zlatem, je na omylu. Sandály Birkinstock jsou k mání v ceně od 34 tisíc po 76 tisíc dolarů (zaplatit za ně tedy můžete i více než 1,5 milionu korun). Co činí jejich cenu tak vysokou? Překvapivě světově proslulá kabelka „Birkinka” od francouzské značky Herme´s. Že vás to trošku mate? Ani se nedivíme!

Sandály vyrobené z nejdražších kabelek

Až vám výherní výsledky Extra Renta zajistí pohádkový život, budete moct dělat úplně cokoliv. Třeba i rozřezat luxusní kabelku, která vás stála miliony. Originální nápad to však nebude. O to už se totiž postarali umělci z USA, kteří začali z nejdražší kabelky na světě vyrábět sandály a mají úspěch. V rámci jejich jednoho z mnoha projektů nakoupili mladíci z USA asi čtyři kabelky značky Birkin v celkové hodnotě přes 2,5 milionu korun (ceny těchto kabelek se pohybují v rozmezí od 250 tisíc do několika milionů korun). Následně kabelky rozřezali a vyrobili z nich sandály. Cena jednoho páru těchto sandálů se může vyšplhat až do výše 1,5 milionu korun. Skupina umělců chtěla tímto aktem vyvolat pozdvižení a ukázat, že všechno lze recyklovat, aniž by to ztratilo svou hodnotu. Zároveň jde část výnosů z prodeje na charitu.

Umělci, kteří se nebojí říznout do umění za miliony

Skupina umělců z New Yorku si říká Mischief, což lze přeložit jako „neplecha”. Název jejich skupiny přitom plně vystihuje to, co dělají. Možná, až vás výhra v Extra Rentě rozmazlí, budete se i vy k drahým věcem chovat s menší úctou. Umělci ze skupiny Mischief k tomu výhru v loterii nepotřebují. Pro pozdvižení a upoutání pozornosti udělají cokoliv. Kromě ničení luxusních kabelek například už rozřezali drahý obraz známého malíře, aby ho pak následně mohli po kusech rozprodat. Možná, až vás Extra Renta zajistí po finanční stránce, budete se věnovat podobným projektům.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru