«

»

Nejlepší dárek pod stromečkem můžete v Eurojackpotu sehnat už dnes. Hraje se o 1,88 miliardy Kč! Jó a Sportka pořád nic…

Foto: pexels

Eurojackpot je opět v plné síle. Stačí, aby někdo uhodl 5+2 šťastná čísla a může začít žít pohádkový život. A protože do Vánoc zbývá ještě pár dní, určitě se hodí pod stromeček zabalit i výherní tiket Eurojackpotu. To by byl panečku Ježíšek! Vždyť dnes 17. prosince se hraje o 1 884 000 000 Kč.  Jó a Superjackpot Sportky stále nepadl, aktuálně je vysoký přes 243 milionů Kč a Bonus Sportky se pro dnešek vyhoupl na více než 224 milionů korun.

Eurojackpotová výhra by vyřešila Ježíška

Pokud nepatříte k těm, kdo mají k dnešku všechny vánoční dárky nakoupené a pečlivě zabalené, určitě nám dáte za pravdu, že výherní výsledky Eurojackpotu by „zabily všechny mouchy jednou ranou”. Vždyť zabalit 1,8miliardový tiket Eurojackpotu jako dárek pro celou rodinu… to je snem každého sázkaře. Ale kdo ví, kam Eurojackpotová výhra přistane tentokrát?

A kdybyste výhru v Eurojackpotu dnes propásli a jackpot nepadl, můžete své štěstí zkusit ještě na Štědrý den, na který připadá další páteční slosování Eurojackpotu. V ten okamžik však doporučujeme už nějaké dárky mít… protože pravděpodobnost trefit Eurojackpot se mnohdy rovná pravděpodobnosti vidět zlaté prasátko. Nebo vy už jste ho snad viděli?

Ve Sportce hraje pořád ta stejná písnička

Ani Sportka co se milionů týče nezahálí. Vždyť se v ní hraje o rekordních 243 milionů korun a to tady dlouho nebylo. Naposledy podobně vysoké výhry padly třeba:

 • 15. dubna 2020 – Superjackpot 192 024 310 Kč nebo
 • 13. listopadu 2019 – Superjackpot 250 944 439 Kč.

Navíc v neděli 19. prosince se hraje o vánoční milion pod stromeček, ke kterému potřebujete vsadit plný tiket Sportky. O stejnou prémii Sportky se hraje také na Štědrý den 24. prosince!

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. sázející optimista

  Je to jeden velký podvod, jsme blbí že hrajeme pořád a nic nevyhrajeme…roztáčíme kola štěstí o 100 tisíc a celé měsíce nikdy nic ! Akorát tak někdy 10 nebo 20 kaček….nemáme šanci, jsou to podvodníci, mají to počítačem vykalkulované…hezky vydělávají a nikdo po nich nejde..i ty losy to je vybírání peněz od lidí bůhví za co a komu…

  1. 777cz.eu

   Dobrý den.

   Doporučujeme si přečíst tento článek “Krutá pravda o pravděpodobnosti výhry ve Sportce”

   https://777cz.eu/kruta-pravda-o-pravdepodobnosti-vyhry-ve-sportce/

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru