«

»

Nejprve vyhazov, poté výhra 22 milionů korun

Foto: pexels

Díky výhře si konečně může dovolit navštívit svou rodinu v Austrálii

Šestadvacetiletý Samuel Wood z Alstonu před pár týdny vyhrál v loterii EuroMillions 88 633,7 liber (v přepočtu 22,4 milionu korun), a to hned poté, kdy podle jeho slov prožil velmi špatný měsíc.

Samuel nejprve odešel z RAF, kde pracoval jako technik, a poté dostal výpověď, když pracoval jako vedoucí továrny. Právě po těchto událostech si muž vsadil tiket v loterii. Při kontrolování čísel nemohl uvěřit vlastním očím. Nejprve si totiž myslel, že vyhrál jen pár stovek, poté mu ale došlo, že získal tučnou částku.

Šťastný výherce ihned věděl, co s vyhranými penězi udělá. V první řadě si koupil nový automobil značky Mercedes-Benz třídy E. Dále si chce koupit nové oblečení a zaplatit letenku do Austrálie, kde žije jeho rodina, kterou už dlouhou dobu neviděl. Dříve se s rodinou stýkal jen tehdy, když ho přiletěli navštívit oni, nyní může konečně navštívit on je.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru