«

»

Největší a nejdražší dům světa může být váš za 7 miliard korun

Foto: pixabay

Kdybyste chtěli bydlet v největším a nejdražším domě na světě s 20 ložnicemi a 25 koupelnami, museli byste v Eurojackpotu vyhrát maximální možnou výhru celkem 3x. Za 7 miliard se totiž prodává luxusní dům s názvem The One se sídlem v andělském Los Angeles. A protože si vaše výherní výsledky Eurojackpotu možná dají na čas, přijměte mezitím alespoň naši prohlídku miliardovým domem. Stojí za ním realitní developer Nile Niami, který sází na fakt, že bohatí lidé budou chtít mít všechen možný luxus na jednom místě.

Čerstvě dostavěný dům a už musel jít s cenou dolů

Do tak velkých projektů, jakým je stavba sedmimiliardového domu, je potřeba jít s velkou odvahou a s výhrou v Eurojackpotu v kapse k tomu. Filmový producent, jehož koníčkem je developerství, měl právě jen tu odvahu. Honosné sídlo začínal stavět díky půjčkám. A protože se celý projekt maličko protáhl (dům začali stavět už v roce 2013), musel jít s cenou dolů, aby zvládl poplatit dluhy. Jinak má prý dům cenu až 10,5 miliardy korun. Aby ne, vždyť nabízí garáž až pro 50 automobilů a kino pro 45 diváků, 7 bazénů, 5 výtahů a další vymoženosti. Majitel domu si bude moci užít vlastní kosmetický salón, aniž by musel vystřčit paty z domu. Nechybí ani solná jeskyně, posilovna či vodopád. Jó výhra v Eurojackpotu vám zaplatí všelijaký luxus, do tohoto domu vás však nejspíš nedovedou ani ta nejšťastnější čísla.

Jen jestli to developer nepřepískl

Že to developer Nile Niami s domem přehnal, je jasné všem, kteří na Eurojackpot šťastná čísla zatím jen marně čekají. Sám developer si ale věří. Jak sám říká, ve sféře miliardářů se umí pohybovat, a proto je prý jen otázkou času, kdy jeho dům The One padne některému z nich do oka.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru