«

»

Nejvyšší české říjnové výhry v Eurojackpotu

Foto a zdroj dat: Sazka

A zase se našim moc nedařilo..

Losování Eurojackpotu neudělalo z žádného českého sázejícího milionáře ani v měsíci říjnu. Naposledy se miliony z této mezinárodní evropské loterie, do níž je zapojeno 18 zemí, k českým hráčům přihrnuly v červnu tohoto roku.

Tehdy to bylo ve 3 případech 2 a více milionů a v jednom případě dokonce bez mála 22 milionů. Od té doby se však naši sázkaři musí spokojit s výhrami značně nižšími. To se ale brzy může změnit, vždyť historicky nejvyšší výhru přes 2,3 miliardy korun vyhrál v Eurojackpotu právě Čech.

Za říjen si tak naši sázkaři během 4 losování, které se v tomto měsíci konaly, připsali jako nejvyšší 5x 200 000 korun v doplňkové hře Extra 6. Dále to byly odměny za 4. pořadí v Eurojackpotu, a to 3x 164 986 Kč, 1x 145 798 Kč a 1x 129 828 Kč. Za pátá a další místa už se vyhrávaly nanejvýše tisíce korun.

Nesmíme ale zapomenout na třetí týden v říjnu, v němž si jeden z českých hráčů odvezl díky bonusové hře milionový automobil Land Rover Discovery. Takže nakonec tu přeci jen jednoho eurojackpotového milionáře máme, i když předem bylo jisté, že někdo tento zbrusu nový auťák podle losovaných kódů sázenky vyhrát musí.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru