«

»

Nejvyšší lednová výhra ve Sportce přesáhla 50 milionů

Foto: pixabay

Jak se dařilo sportkařům první měsíc v roce?

Kdo během ledna pravidelně sázel a kontroloval výsledky Sportky, ten se mohl dopočítat, že k tomu měl příležitost v 11 případech, a to včetně mimořádného losování. První měsíc roku se díky Sportce postaral o 8 nových milionářů. Hlavní superjackpotová Sportky výhra sice nepadla ani jednou, prvních míst ale bylo požehnaně.

Vůbec nejvyšší lednová výhra, která ve Sportce padla za první místo, přesáhla 50,6 milionů korun. Druhou nejvyšší bylo přes 20,6 milionů, další 19,7 milionů a tou čtvrtou více jak 6,1 milionů korun. Milionová byla ve 3 případech i 2. pořadí, a to s výhrami 3 011 875, 2 415 623, 1 435 948 a 1 051 489 Kč. Jednou padl dokonce i jackpot Šance, a to ve chvíli, kdy byl na více jak 5,6 milionech.

Všichni čerství milionáři se pochopitelně mohou radovat. Mírné zklamání ale možná přijde při zjištění, že od ledna se výhry nad 1 milion musí zdaňovat 15 procenty, které odvádí rovnou Sazka. Nejde přitom jen o Sportku, ale i další loterijní hry. Například majitel přes 50 milionů tak na daních odevzdá více jak 7,5 milionů korun. Přesto, že je to nemilé, žít se s tím rozhodně dá, stále totiž zbývá přes 42 milionů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru