«

»

Nejvyšší říjnovou výhrou ve Sportce bylo 44 milionů

Foto a zdroj: Sazka

Superjackpot netrefil nikdo, ale nevadí, aspoň pěkně nabobtnal

Sportka výsledky byly posledních 9 měsíců pěkně mazané. Zatímco Bonus Sportky a s ním i Superjackpot stoupal a stoupal, až překročil 200 milionů korun, lákal do hry ohromné masy sázejících, kteří však takové štěstí, aby ho získali, neměli. Každý, kdo má na Superjackpot Sportky zálusk, navíc musí vsadit plný tiket. V říjnu, stejné jako dlouhé měsíce před tím, to však nikomu nebylo nic platné.

I tento fakt má ale svá pozitiva. S 10 vsazenými sloupci máte 10x větší šanci, že trefíte pořadí jiné a s doplňkovou hrou Šance ještě dost navrch. Důkazem, že i bez trefeného Superjackpotu, se dají vyhrát velké peníze, jsou následující říjnové statistiky.

Výher bylo minulý měsíc ve Sportce takové množství, že se zaměříme jen na ty milionové. Začneme jedním milionovým auťákem Mercedes Benz GLA. K němu se přidalo 3x 2. pořadí s výhrami 1 086 744 Kč, 1 726 777 Kč a 2 587 214 Kč. Jak vidíte, i za druhé pořadí, pakliže potřebných 5 čísel + 1 dodatkové trefíte ve správný okamžik, se dají získat hodně zajímavé peníze.

Vrcholem ale v říjnu bylo 3x 1. pořadí ohodnocené na 5 427 016 Kč, 5 910 339 Kč a 44 164 210 Kč! Ty už by za to stály, co říkáte..

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru