«

»

Nejvyšší srpnová výhra ve Sportce činila přes 48 milionů Kč

Foto: Sazka

Celkem 6 sázkařů vyhrálo v srpnové Sportce miliony korun

Druhý prázdninový měsíc je už za námi a s ním i řada slosování Sportky od Sazky. A kolik nových milionářů Sportka za srpen vytvořila? Nebudeme-li počítat bonusovou soutěž 100x 2 miliony, která běží od 8. srpna do 7. října 2018, tak jich je celkem 6. Vyhrané částky se pohybovaly od cca 1 milionu do 48 milionů korun. Jednu výhru dokonce přinesla i doplňková hra Šance.

Milionové výhry začaly padat až skoro od půlky srpna. První dvě padly 12. srpna v částkách 10,6 a 1 milionu korun. O pět dní déle získal šťastný výherce v Šanci 2,2 milionu korun. Nejvyšší částku ve výši 48,6 milionů korun vyhrál jeden ze sázkařů v neděli 19. srpna. Ve stejný den v 2. pořadí II. tahu padla další výhra činící 1,4 milionu korun. Poslední srpnová neděle přinesla i poslední prázdninovou milionovou výhru, a to v částce 6 milionu korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru