«

»

Někdo kvůli milionové výhře sází celý život, jiný má štěstí mnohem dříve

Foto: bournemouthecho.co.uk

Během necelého roku a půl se mu dvakrát změnil život

Někdo sází Šťastných deset nebo jakoukoliv jinou loterii spousty let nebo celý život, nevynechá jediné slosování, a přesto mu výsledky nepřinesou žádnou vysněnou milionovou výhru. Mladík z Velké Británie takovýto problém neměl. Ačkoliv nesázel čísla v loteriích, ale koupil si stírací los, tak ve velmi mladém věku vyhrál 1 milion liber (cca 29 milionů korun), což je sen každého sázkaře.

Jamie Kay je britský mladík, kterému se během zhruba 15 měsíců obrátil život o 360 stupňů. Nejprve se jemu a jeho přítelkyni narodil syn, což jim otočilo svět poprvé. Pak si po několika týdnech koupil stírací los, který mu přinesl milionovou výhru a změnil mu tak život podruhé. Za vyhrané peníze totiž Jamie zaplatil sobě a své partnerce pohádkovou svatbu, koupil nové auto, dům a jednu z tamních firem, v které nyní podniká.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru