«

»

Někdo loterii zasvětí celý svůj život

Foto: pixabay

Opravdu jsou mezi námi sázkaři, kteří Sportku hrají již od doby, co vznikla, tedy od roku 1957. Letos v dubnu Sportka oslavila 63 let a má za sebou nespočet slosování i životních příběhů. Možná namítnete, že za tu dobu by takto poctivý sázkař měl už slušně naspořeno. Takto se však Sportka nebere, možnost výhry nad sázkařem visí vždycky. Nikdo neví, kdy se štěstí unaví a sedne právě na něj. Zasvětit život loterii lze však i jinak. Důkazem toho je Číňan Wang, který se v roce 2008 dobrovolně rozhodl žít pod mostem kvůli výhře v loterii.

Na výherní výsledky loterie nečeká, usilovně na nich pracuje

Většinu práce při sázení do Sportky sázkař odvede ještě před slosováním. Vyplní sázenku a vsadí ji na příslušný den. Na výherní výsledky Sportky pak už jen čeká. Nic jiného se dělat nedá. Nebo ano? Ano! Přesvědčený o tom byl Číňan Wang, který v roce 2008 odešel dobrovolně bydlet pod most, aby usilovně pracoval na prolomení algoritmu číselné loterie. Jeho záměrem však nebylo vyhrát v loterii, nýbrž o svém objevu napsat knihu a vydělat na ní slušný balík… Je vidět, že tento pán pro své štěstí volí ty krkolomnější cestičky.

Mnohem jednodušší nám totiž přijde prolomit onen algoritmus, nechat si to pro sebe a shrábnout jackpoty všech loterií světa. Ale kdo si hraje, nezlobí. A onen pán se nejspíš baví dobře. Jednu dobu dokonce tvrdil, že algoritmus loterijních her už prolomil. Odborníci na tímto tvrzením však kroutí hlavou a dodávají, že kombinace výherních čísel je zcela náhodná, a proto ji nejde vypočítat.

Sázkařům, kteří slova odborníků chápou naprosto správně tak nezbývá, než nad podobnými blázny mávnout rukou a zcela se soustředit na svá šťastná čísla.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru