«

»

Někdo tráví červen u vody, výherci Eurojackpotu jsou díky šťastným číslům spíše za vodou

Foto: Sazka

Do června se slosování Eurojackpotu vlezlo celkem 4x. Z toho jednou se v rámci doplňkové hry Český pátek hrálo o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. Nejvyšší výhrou byla ta ve výši přes 1,2 miliardy korun, kterou si ze hry odnesl sázkař z Německa. Ani Češi na tom nebyli nejhůř, v červnu padlo první pořadí hry Extra 6, tudíž byl jeden sázkař o 2 miliony korun bohatší. Češi slavili i na stupínku 2. výherního pořadí hlavní hry.

V první polovině června byl Eurojackpot k Čechům štědřejší

4. 6. se v Eurojackpotu dařilo Čechům v jejich rybníčku, tedy ve hře Extra 6. Padlo první pořadí Extra 6 a sázkař si domů odnesl 2 miliony korun. Na stupínek druhého výherního pořadí hry Extra 6 si dále postavili dva hráči, kterým na účet Sazka převede 200 tisíc korun. Nejvyšší výhrou prvního červnového slosování Eurojackpotu byla výhra přes 9,5 milionu korun, kterou šťastná čísla přivála hráčům z Finska (1x), Polska (1x), Německa (1x) a Dánska (1x).

I druhé červnové slosování Eurojackpotu bylo k Čechům štědré. Zatímco si hráči z Finska (1x) a Polska (1x) rozdělili výhru druhého výherního pořadí a každý měl v kapse 24,9 milionu korun, u krájení výherního koláče 3. pořadí už byli i Češi. Z výhry 5,8 milionu korun se těšili hráči z Česka (1x) a Německa (2x). Pro Čechy bylo výherní i čtvrté pořadí, ze kterého si dva sázkaři odnesli každý přes 158 tisíc korun.

Druhá červnová půlka se nesla ve znamení Českého pátku

Ani v druhé polovině června nebylo o výherní výsledky Eurojackpotu nouze. 18. 6. si mohli Češi zasoutěžit o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. Nejvyšší výhrou byla ta ve výši přes 10,6 milionu korun, kterou si z druhého výherního pořadí odnesli hráči ze Slovenska (1x), Polska (1x) a Německa (3x).

25. 6. se hrálo o miliardový jackpot. Eurojackpot vyrostl do výšky přes 1,2 miliardy korun, ovšem moc dlouho se nahoře neohřál. Už v pátek v noci nad pohádkovou částkou mohl jásat hráč z Německa. Výherní bylo i druhé výherní pořadí, ze kterého si výherci odnesli přes 8,1 milionu korun. Češi ovšem bodovali až na 4. výherní příčce, kde si tři šťastlivci vybrali sumu přes 104 tisíc korun. Jeden sázkař pak vyhrál v Extra 6 výhru druhého pořadí – 200 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru