«

»

Někdy je lepší se ohledně výhry v loterii neukvapovat

Foto: pixabay

O tom, že touha vyhrát v loterii vás může stát pořádný balík, se už přesvědčila řada sázkařů. Třeba ti, kteří Sportku sázejí celý svůj život a bláhově je teď napadlo spočítat si, kolik že už to prosázeli. Nedoporučujeme! Nebo moderátorka, která si myslela, že vyhrála v loterii velkou sumu peněz a zcela bez rozmyslu podala výpověď v přímém přenosu. Nebo muž, který si na pár chvil myslel, že je majitelem výherních výsledků Sportky, ale pak zjistil, že televize omylem odvysílala staré slosování. O těchto nešťastnících jsme vám na sedmičkách už psali. Teď přidáme dalšího. Muže, který oslavil výhru dřív, než mu fyzicky došla na bankovní účet…

Myslel si, že vyhrál 50 miliónů korun

Co je horšího, než nevyhrát ve Sportce? Na malý okamžik mít za to, že Sportku máte v kapse a pak se přesvědčit o opaku. Něco tak srdcervoucího se stalo také internetovému sázkaři panu Greenovi z Ameriky, který přes internet hrál hru podobnou blackjacku. Jednou vsadil v přepočtu asi 3000 korun a ty mu vydělaly přes 50 miliónů korun. Tak bohaté výherní výsledky jsou přece důvodem k oslavě, že jo? A tak šel pan Green slavit. Pozval všechny přátele a známé na oslavu, která ho vyšla asi na 70 tisíc korun. Jenže pak začalo hrozit, že celou oslavu zacvaká ne z výhry, nýbrž ze svých úspor a těžce vydělaných peněz.

Došlo prý k chybě…

Panu Greenovi snad ještě nestačily vyprchat všechny bublinky šampaňského z hlavy, když ho loterijní společnost kontaktovala s tím, že nejspíš došlo k chybě v softwaru hry, a proto mu výhru nevyplatí. Jako kompenzaci za 50 miliónů korun mu společnost nabídla ani ne 2 milióny. Tomu se tedy říká pech!

Pan Green to tak rozhodně nenechal a celou věc mínil hnát k soudu… no jen aby mu něco z těch dvou miliónů po soudních tahanicích zbylo, že jo.

A co vy? Uměli byste v případě výhry v loterii zachovat chladnou hlavu?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru