«

»

Někomu se výhra ve Sportce hodí do krámu více než jiným…

Foto: depositphotos

Jak už mnohé sázkaře hazardní život naučil, nemůže být v případě Sportky a jiných loterií o spravedlnosti ani řeč. Zatímco někdo výsledky Sportka pokouší celý život bezúspěšně, jiný v loterii vyhraje i několikrát. Nezbývá, než se s tím smířit. Co ale o štěstí v loterii můžeme ještě říct, je fakt, že někomu se do krámu hodí více, než jiným. To ale samozřejmě neznamená, že výhry padají jen potřebným. Sem tam se to ale povede. Třeba jako v případě samoživitelky s pěti dětmi, která v loterii Mega Millions vyhrála v přepočtu 2 miliardy korun.

Cynthia Staffordová si výhru zasloužila

Američanka Cynthia Staffordová si osvojila pět dětí svého bratra, který zemřel při autonehodě. Jako samoživitelka se zákonitě časem dostala do velkých finančních problémů. Dvoumiliardová výhra v loterii Mega Millions přišla v pravou chvíli. Cynthia tvrdí, že si ji přivolala silou své mysli. Z výhry poplatila dluhy a zařídila sobě a dětem pohádkový život. Také si splnila svůj dávný sen, když si zařídila své vlastní filmové studio. Možná jí tip na výherní čísla přihrál její zemřelý bratr, co myslíte?

Výherní výsledky loterie mohou být vaše, stačí si správně přát

Cynthia Staffordová tvrdí, že si výhru přivodila silou své mysli. Celé tři roky myslela na miliardovou částku. Prý dokonce spávala s tiketem pod polštářem a meditovala. Kvůli omezeným financím pochopitelně nemohla sázet každý den. O výherní výsledky se tak pokoušela alespoň 2x za měsíc. Výhra, o které věděla, že přijde, nakonec dorazila.

Tak vidíte a vy si zoufáte, když vám výherní výsledky Sportky párkrát nevyjdou. Jestli je pravda to, co Cynthia tvrdí, stačí si správně přát. Co s tím začít už příští slosování?

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. zatím neúspěšný sázející

    Článek navozuje řadu otázek. Je to velice zajímavý a zřejmě i pravdivý. Rád bych ale věděl, jaká čísla Cynthia Staffordová sázela – nemohli by jste to zveřejnit ?
    Cynthia Staffordová tvrdila, že si výhru přivodila silou své mysli. Nepochybuji o tom, že by lhala. Celé tři roky myslela na miliardovou částku. A jedna dobrá rada – spát s tiketem pod polštářem a meditovat. Kvůli omezeným financím pochopitelně nesázela každý den. O výherní výsledky se tak pokoušela alespoň 2x za měsíc – jak si vybírala dny, kdy podá sázku ? Výhra, o které věděla, že přijde, nakonec dorazila.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru