«

»

Nemáte čísla do Šťastných 10? Využijte náš generátor!

Foto: 777cz.eu/Generátor náhodných čísel

Generátor náhodných čísel nejen pro loterii Šťastných deset

Ve Šťastných 10 můžete tipovat 1 až 10 čísel z 80. Někdy při sázení tiketu máte svoje vlastní šťastná čísla, jindy si můžete nějaká vymyslet anebo na terminálu Sazky zvolit náhodný tip. Ten má svou výhodu, usnadní vám totiž rozhodování. Nevýhodou ale je, že jakmile náhodný tip využijete, čísla už nemůžete jakkoliv změnit.

Náš generátor náhodných čísel je však v tomto ohledu jiný. Čísla od 1 do 10 vám nabídne zcela náhodně, nicméně pokud se vám nebudou z jakéhokoliv důvodu líbit, stačí znovu kliknout a vygenerovat si nová. Teprve, až když budete spokojeni, si je můžete zaškrtat na sázence a podat.

Nastavit si v něm taktéž můžete, kolik čísel od 1 do 10 chcete náhodně vygenerovat. To je užitečné nejenom v případě, kdy přesně tentýž počet máte v úmyslu i vsadit, ale také, pokud náhodná čísla chcete kombinovat se svými vlastními.

Tak například. Chcete vsadit 10 čísel, ale 3 z nich máte svoje šťastná vlastní. V takovém případě si nastavíte v generátoru počet 7 a u nich se spolehnete na náhodu. Jen stačí, aby generátor nezobrazil zároveň číslo z vašich třech, které už na sázence máte. V takovém případě stačí kliknout a vygenerovat si 7 čísel nových.

Ke generátoru náhodných čísel se dostanete přes tento odkaz anebo přes vrchní menu na této stránce. Taktéž k němu vede cesta v každé loterii hned pod jejími výsledky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru