«

»

Nemáte dárek na Valentýna? Zkuste tiket Šťastných 10!

Foto: 777cz.eu

100 milionů ve výhře by vašeho miláčka určitě potěšilo

Den svatého Valentýna v pátek 14. února lze oslavit různými způsoby, stejně jako svého partnera můžete obdarovat naprosto rozličnými dárky. Vedle květin a cukrovinek ale vždy nejvíc potěší něco originálního, co by vaše drahá polovička rozhodně nečekala.  K podobným dárkům by se určitě dal zařadit i vsazený tiket Šťastných 10, kterým svému milému či milé předáte při správné konstelaci hvězd i pořádný kus štěstí v podobě velké výhry.

Tiket Šťastných 10 má tu výhodu, že si svou potenciální výhru můžete předem vypočítat podle výherní tabulky. Chcete-li dát svému protějšku šanci na výhru 2 miliony korun, stačí vám vsadit a uhodnou všech 10 čísel z deseti, a to s investicí pouhých 10 korun. Výherní koeficient je totiž v takovém případě 200 000x 10 Kč.

S takovouto sázkou byste ale v mnoha případech spíše urazili, než potěšili, proto zřejmě bude vhodnější vsadit 10 čísel za alespoň stokorunu. Při trefení všech 10 z nich vyhrajete 20 milionů, při uhodnutí 9 čísel získáte 1 milion, při 8 číslech to bude 50 000 korun atd.

Pokud jste zamilovaní ještě víc, možná budete chtít Šťastných 10 vsadit na maximum, to je 200 Kč na 1 sloupeček, kterým se otevírá šance na výhru 40 milionů. K tomu můžete za dalších 200 korun vsadit i Královskou hru, a když to vyjde, vyhrát celkem až 100 milionů korun. Doporučujeme přihodit ještě desetikorunu navrch a zkusit to i s Šancí milion.

Řekněte sami. Není tiket Šťastných 10 za 410 Kč ideálním a hlavně originálním valentýnským dárkem? Vždyť při troše štěstí svou drahou polovičku obdarováváte až 101 miliony korun! Navíc pokud vyhrajete, s žádným jiným výhercem se nemusíte dělit. Šťastných 10 je totiž jako jedna z mála her závislá pouze na výherních koeficientech a nikoliv jackpotech a počtech výherců stejného pořadí. Vsadit můžete na 1 až 10 šťastných čísel, stačí si vybrat.

Ještě nezapomeňte zvážit, zda na Valentýna uzavřít sázku na polední anebo raději na večerní slosování, při kterém možná bude zábavnější kontrolovat Šťastných 10 výsledky..

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru