«

»

Nemáte dárek na Valentýna? Zkuste tiket Šťastných 10!

Foto: 777cz.eu

100 milionů ve výhře by vašeho miláčka určitě potěšilo

Den svatého Valentýna v pátek 14. února lze oslavit různými způsoby, stejně jako svého partnera můžete obdarovat naprosto rozličnými dárky. Vedle květin a cukrovinek ale vždy nejvíc potěší něco originálního, co by vaše drahá polovička rozhodně nečekala.  K podobným dárkům by se určitě dal zařadit i vsazený tiket Šťastných 10, kterým svému milému či milé předáte při správné konstelaci hvězd i pořádný kus štěstí v podobě velké výhry.

Tiket Šťastných 10 má tu výhodu, že si svou potenciální výhru můžete předem vypočítat podle výherní tabulky. Chcete-li dát svému protějšku šanci na výhru 2 miliony korun, stačí vám vsadit a uhodnou všech 10 čísel z deseti, a to s investicí pouhých 10 korun. Výherní koeficient je totiž v takovém případě 200 000x 10 Kč.

S takovouto sázkou byste ale v mnoha případech spíše urazili, než potěšili, proto zřejmě bude vhodnější vsadit 10 čísel za alespoň stokorunu. Při trefení všech 10 z nich vyhrajete 20 milionů, při uhodnutí 9 čísel získáte 1 milion, při 8 číslech to bude 50 000 korun atd.

Pokud jste zamilovaní ještě víc, možná budete chtít Šťastných 10 vsadit na maximum, to je 200 Kč na 1 sloupeček, kterým se otevírá šance na výhru 40 milionů. K tomu můžete za dalších 200 korun vsadit i Královskou hru, a když to vyjde, vyhrát celkem až 100 milionů korun. Doporučujeme přihodit ještě desetikorunu navrch a zkusit to i s Šancí milion.

Řekněte sami. Není tiket Šťastných 10 za 410 Kč ideálním a hlavně originálním valentýnským dárkem? Vždyť při troše štěstí svou drahou polovičku obdarováváte až 101 miliony korun! Navíc pokud vyhrajete, s žádným jiným výhercem se nemusíte dělit. Šťastných 10 je totiž jako jedna z mála her závislá pouze na výherních koeficientech a nikoliv jackpotech a počtech výherců stejného pořadí. Vsadit můžete na 1 až 10 šťastných čísel, stačí si vybrat.

Ještě nezapomeňte zvážit, zda na Valentýna uzavřít sázku na polední anebo raději na večerní slosování, při kterém možná bude zábavnější kontrolovat Šťastných 10 výsledky..

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru