«

»

Nemáte peníze na Sportku? Tak si zahrajte Účtenkovku!

Foto: depositphotos

Že Sportka není bůhvíjak výnosná hra, na to už přišel snad každý sázkař, kterému se zatím nepodařilo vyhrát. Je opravdu jen shodou náhod, že šťastlivec sestřelí nějakou milionovou výhru Sportky. A proto mohou být pravidelné sázky do této loterijní hry tíživé pro sázkařův finanční rozpočet. Co dělat? Jako odvykací kúra od Sportky nebo přechodné období do doby, než si něco našetříte, může posloužit Účtenkovka. Má podobné rysy jako loterie Sportka a dá se v ní i vyhrát. Výhodou je, že za účast v účtenkové loterii neplatíte.

Vidíte tu podobu?

Co má loterijní hra Sportka a Účtenkovka podobného? Zejména možnost pravidelné účasti ve hře, možnost výhry, stejně jako adrenalin při čekání na výsledky. Účtenková loterie tím pádem může částečně nahradit pocit při hraní Sportky.

  • V Účtenkové loterii jste ve hře stejně jako ve Sportce.
  • I v Účtenkovce hrajete o miliónové ceny. Hlavní výhra je každý měsíc určena jen jednomu výherci a činí 1 000 000 Kč.
  • Stejně jako u Sportky existuje i v účtenkové loterii výherní pořadí.
  • Ani v Účtenkovce nepřijdete o adrenalin v podobě pravidelného měsíčního slosování.

Najděte rozdíl!

Hlavním rozdílem těchto dvou loterijních her je výše vkladu (sázky), která je v případě Účtenkovky nulová. Za účast ve hře Účtenkovka nemusíte zaplatit ani korunu. Jediným povinným vstupem do hry jsou účtenky ve výši minimálně jedné koruny, které nasbíráte za své nákupy.

Rozdílný je i počet slosování za měsíc. Zatímco u Sportky se losuje 2x až 3x týdně, u Účtenkovky vám musí stačit výherní slosování pouze jednou do měsíce. Že by se vám mezitím čas vlekl, o to se nebojíme.

Dalším rozdílem je totiž maximální zapojení hráče do hry. U Sportky či jiných loterií má hráč za úkol jít a vsadit si. Tím to pro něj hasne. Ale u Účtenkovky je hráč maximálně zapojený do celého procesu. Aby mohl hrát, musí mít účtenky, aby měl účtenky, musí je nasbírat. Aby se z obyčejných účtenek staly účtenky výherní, musí je hráč vložit do hry.

Posledním zásadním rozdílem mezi Sportkou a Účtenkovkou je výše výher. V Účtenkovce lze maximálně vyhrát „jen” 1 milión korun. Výhry ve Sportce jsou tak několikanásobně vyšší.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru