«

»

Neměl čas, a proto za něj sázela jeho žena… vyhrál více než 1 milion korun

Foto: depositphotos

Výhru použije na zaplacení obchodních výdajů

Vášnivý sázkař z Marylandu se konečně dočkal vysněné výhry a v druhé půlce předešlého měsíce v jedné americké loterii vyhrál 50 000 dolarů (v přepočtu přes 1,14 milionu korun). Správně totiž uhádl 4 z 5 tažených čísel.

Výherce už několik let vede rodinnou firmu, což ho časově velmi zaměstnává. Z toho důvodu si tentokrát tiket nevsadil sám, ale udělala to za něj jeho žena. Po příchodu domů mu dva vsazené tikety ihned předala. Muž čísla z tiketů nezkontroloval hned při slosování a ani následující den. Udělal to až 2 dny poté, co slosování proběhlo, společně s dalšími zhruba 2 týdny starými tikety.

S výhrou se pochlubil jednomu ze svých dvou dospělých synů, který s ním následně došel i do sídla loterie se o výhru přihlásit, aby mu tak mohly být peníze vyplaceny. Co s nimi udělá, má už výherce jasno. Použije je na uhrazení obchodních výdajů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru