«

»

Neměli co do úst, po výhře v loterii zásobují potravinové banky

Foto: pixabay

Grant a Taryn Hawkesovi v roce 2019 vyhráli v loterii 1 milion liber. Výhra přišla v pravou chvíli, zrovna se totiž pohybovali na hranici chudoby. Došli tak daleko, že boty pro jejich děti za ně obstarávali přátelé a známí. Na jejich pomoc výherci nezapomněli ani s milionem liber na bankovním účtu. Díky výhře v loterii mohou teď všechnu pomoc oplatit. Zatímco před výhrou v loterii neměl manželský pár co do úst, po výhře si může dovolit zásobovat potravinové banky. I vám může výhra v Extra Rentě naplnit ledničku i spižírnu k prasknutí.

Díky výhře v loterii si mohou oddechnout

Vážná nemoc vyřadila Granta (43) z práce a úspory rodiny se začaly tenčit. Nákladné rehabilitace a běžné rodinné výdaje vycucly rodinu natolik, že byla nucena si půjčovat od přátel a známých. I když Taryn pracovala a o brigádu se pokoušely i jejich dvě dospívající dcery, byly doby, kdy neměli co do úst. To se vám s výherními výsledky Extra Renty stát nemůže. Jedině v případě, že byste začali být vybíraví. Každopádně, když jim na email přišlo oznámení o mega výhře, mohli si oddechnout. Nečekaná výhra v loterii smázla všechny jejich dluhy a naplnila jejich ledničku k prasknutí.

Teď pomoc vrací

I vy můžete díky Extra Rentě navázat spolupráci s charitou. Stejně jako to udělali manželé Hawkesovi, kteří pravidelně plní potravinové banky a berou to jako satisfakci. Podle jejich slov si na tom nejvíce užívají ten kontrast toho, že zatímco v chudém období zela jejich lednička prázdnotou, po výhře v loterii plní ledničky potřebných. Také svým přátelům se mohli odvděčit za jejich pomoc v nouzi. Zaplatili jim luxusní dovolenou.

A jak by výhra v Extra Rentě změnila život vám?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru