«

»

Nenechte si v pátek 13. ujít mimořádné slosování Sportky!

Foto: pexels

Když ráno vstanete z postele nesprávnou nohou. Do kafe si nasypete sůl místo cukru a ještě ji k tomu rozsypete. Když vás uklízeč na chodbě podmete smetákem a cestou do práce vám přes cestu přeběhne černá kočka a ještě je k tomu všemu pátek třináctého… měli byste se raději vrátit domů… nebooo si vsadit Sportku a třást se na její výsledky. V pátek třináctého se na vás smůla bude lepit tak hodně, že snad ani není možné, aby se k vám nepřilepilo štěstí. To můžete zúročit v mimořádném slosování Sportky.

Proč je číslo 13 ve spojení s pátkem tolik nešťastné?

Ti z vás, kteří se před pátkem třináctého netřesou, nejspíš věří, že jsou to jen pověry. Ty ale mají oporu v hluboké minulosti. Například číslu 13 se lepí smůla na paty už od poslední večeře Páně. Při ní večeřel Ježís s dvanácti apoštoly. Právě třináctým sedícím u stolu byl Jidáš, který Ježíše zradil.

V pátek třináctého roku 1307 rovněž začalo kruté pronásledování a vraždění templářů.

U tarotových karet třináctka symbolizuje smrt a zároveň i vzkříšení.

A jaký podíl na smůle nese pátek? V minulosti se popravy konaly nejčastěji v pátek. Právě v pátek byl podle historiků ukřižován i Ježíš Kristus.

O mimořádné slosování Sportky v pátek třináctého je velký zájem

Přes všechen strach a tíhu pověr je právě pátek třináctého oblíbeným u sázkařů. Kdy jindy si vsadit Sportku než právě v den, který je plný smůly? Protože jsou Sportka výsledky pravidelně ve středu a v neděli, pro pátek třináctého se pořádá mimořádné slosování. O důvod více si vsadit, ne? Jó a nezapomeňte do tiketu Sportka vsadit ono nešťastné číslo 13.

Jak porazit smůlu v pátek třináctého a ve Sportce?

  • Na pověry věříte a pátku třináctého se obáváte? Máme pro vás pár tipů.
  • Na budík si připevněte vzkaz, který vám připomene z postele vyskočit pravou nohou.
  • Když vysypete sůl, vezměte ze země špetku a hoďte ji za sebe.
  • Když vám přes cestu přeběhne kočka, 3x si odplivněte „tfuj, tfuj, tfuj!”.
  • Nejlepším tipem, jak porazit smůlu ve Sportce je Sportku si vsadit. A když vám v pátek třináctého padnou milióny, můžete říct, že jste prokletí těchto pátků na dobro prolomili.
5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru