«

»

Neplatil mu nájem a zmizel, pod svou postelí ale zanechal v přepočtu 20 milionů

Foto: pexels

Pořádný balík peněz podobný výhře v Extra Rentě lze najít i pod postelí! Svědčí o tom celkem bizarní případ, který se odehrál před více jak devíti lety v Číně. Po bývalém nájemníkovi tam majitel domu našel v bednách pod postelí v přepočtu 20 milionů korun.

Co je ještě méně pravděpodobnější než výhra v loterii?

Ne všem sázkařům jsou výherní výsledky Extra Renty souzeny. Ještě o dost méně pravděpodobnější než výhra v loterii je skutečnost, že částku, která se podobá trefě do Extra Renty najdete v papírových krabicích pod postelí. Něco takového se událo v čínském městě Tung-kuan při vyklízení bytu. Číňan Ma Kuang-ti se v té době konečně dostal k vyklízení bytu po svém nájemníkovi, který se bez placení vypařil jako pára nad hrncem. Majitel bytu z toho byl docela rozlícený, až do doby, než se podíval pod postel. Pod postelí totiž našel opravdový poklad. V papírových krabicích, které málem naházel do kontejneru, našel 6,33 miliónu jüanů (v té době to byla částka kolem 20 milionů korun). Nález pak okamžitě nahlásil policii. Ta po nájemníkovi rozjela pátrání.

Dáte si miliony do papírových krabic a uskladníte je doma po tom, co vyhrajete v loterii?

Těžko říct, zda miliony dotyčný vyhrál, ukradl nebo si je vydělal poctivou prací, protože zde příběh končí. Vy můžete u sázení Extra Renty začít více přemýšlet nad tím, jak s případnou výhrou naložíte. Kam si potom peníze uložíte? Taky je po vzoru bohatého podivína budete schovávat doma pod postelí? Kdyby ano, pečlivě je označte, abyste nedopadli jako  Izraelka, která v roce 2009 své matce vyhodila matraci s životními úsporami v hodnotě přes 20 milionů korun. K těm už se bohužel nikdy později nedostala.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru