«

»

Neposlechl babičku, koupil tiket a vyhrál 22 milionů

Foto: pixabay

Sázet se mu milionově vyplatilo

Když jel jednoho dne Adam Bradley (35) se svojí matkou a babičkou na večeři, požádal maminku, aby mu zastavila u jedné z trafik kvůli vsazení tiketu loterie Powerball. Ta mu dala peníze na koupi dvou tiketů. Poté dal jeden tiket jí a druhý si nechal. V ten okamžik mu začala jeho babička domlouvat, že jen vyhazuje peníze, když loterii sází, jelikož podle ní nikdo v Powerballu ještě nevyhrál.

Následující den si Adam zkontroloval tažená čísla s těmi vsazenými a byl v šoku. Trefil totiž druhé pořadí, které mu přineslo 1 milion dolarů (v přepočtu přes 22 milionů korun). Okamžitě se vydal za svou babičkou, aby jí pověděl, že se mýlila, jelikož on právě milion vyhrál.

Pro svou výhru se do společnosti Powerballu nevydal hned, nejprve si totiž chtěl promyslet, co s penězi vlastně udělá. Rozhodl se pro koupi nového domu, dále hodlá vzít svou rodinu na dovolenou a zbylé peníze si uloží na horší časy.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru