«

»

Nešťastný muž zemřel dříve, než k němu výhra oficiálně dorazila

Foto: pixabay

Velice smutný příběh se odehrál ve Skotsku, kde výhru v People´s Postcode Lottery za otce musela převzít jeho dcera. V době, kdy výherci přišlo oficiální oznámení o výhře, byl totiž muž už po smrti. Na Silvestra nešťastnou náhodou spadl ze schodů a zlomil si vaz. O výhře však věděl.

V Anglii funguje loterie se směrovacími čísly

Nejednoho sázkaře Sportky určitě už napadlo poslat do hry mimo jiná šťastná čísla také poštovní směrovací číslo… ostatně proč ne? I poštovní směrovací číslo může přinést výherní výsledky Sportky. Své o tom ví sázkaři z Velké Británie a ze Skotska, jejichž směrovací číslo hraje hlavní roli v loterii People’s Postcode Lottery. Jedná se o předplatitelskou loterii, do které každý měsíc posíláte nějakou částku prostřednictvím inkasa, debetní karty nebo PayPal. Každý měsíc v této loterii proběhne asi 10 hlavních slosování, ale o věcné ceny se hraje každý den. V Anglii se loterie poprvé začala hrát v roce 2005. V loterii se losují směrovací čísla, přitom jedno takové směrovací číslo se v Anglii vztahuje na určitý počet domů (či blok), a proto se jackpot dělí mezi všechny hráče, kteří tuto loterii hrají. Také o jackpot Sportky se musíte dělit v případě, že na výherní příčce nestojíte sami.

Jeho směrovací číslo vyhrálo jackpot 10,5 milionu dolarů

Sázkař Andrew Gillion (59) ze Skotska měl nedávno velké štěstí a zároveň i obrovskou smůlu. Jeho směrovací číslo trefilo jackpot 10,5 milionu dolarů (to je přes 247 milionů korun). Protože se však výhra dělila mezi další hráče, kteří měli prostřednictvím stálých plateb vsazeno, Gillionova část výhry skýtala pouhých 10 776 dolarů (přes 250 tisíc korun). I taková výhra by hráče Sportky potěšila.

O výhře muž věděl, dokonce s ní měl velké plány. Bohužel si ji už nevyzvednul. Andrew Gillion tragicky zemřel v důsledku pádu ze schodů. Výhru proto musela převzít jeho dcera, pro kterou to bylo velice bolestivé. Věří ale, že je to poslední dárek od jejího otce, který celou její rodinu shora opatruje.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru