«

»

Nešťastný výherce loterie konečně našel kupce pro své honosné sídlo za 6,5 milionu liber

Ilustrační foto: pixabay

O tom, že výhra v loterii nemusí vždy znamenat šťastný konec, se přesvědčil bývalý pošťák Adrian Bayford (49). Po výhře v loterii se na něho nalepila smůla v podobě nešťastné lásky a nevycházejících vztahů. Zdá se, že po tučné výhře v Eurojackpotu se na chlapa budou ženy lepit, ať vypadá jakkoliv, ale ne. Adrian Bayford je toho důkazem. Po tom, co vyhrál v loterii EuroMillions a koupil honosné sídlo, od něj ženy jenom prchají. Teď, když svůj skoro zámek prodal, na tom snad bude lépe… i když, kdo ví!

Honosné sídlo mu přineslo smůlu

Zajímavé na celém příběhu je to, že Adrian nepřikládá smůlu ve vztazích výhře v loterii, nýbrž pouze sídlu v hrabství Cambridgeshire, které koupil se svou tehdejší manželkou. Teprve až potom ho prý ženy jeho srdce začaly opouštět. V loterii EuroMillions vyhrál Adrian se svou tehdejší manželkou v roce 2012. Na jejich bankovních účtech tehdy přistálo 147 milionů liber. Zdálo by se, že tučné výsledky Eurojackpotu spolu s luxusními domy a dovolenými jsou dostatečným důvodem pro to udržet svazek manželský pohromadě a společné jmění nedělit. Adrian je opět důkazem, že takto to nefunguje. Nejspíš se Adrian s manželkou Gilian ve velkém sídle navzájem hledali, než aby byli spolu… tak či tak, manželství skončilo a Adrian v hrabství bydlel dál.

Žádnou další ženu už na prostorné bydlení neutáhl

Mohlo by se zdát, že až vyhrajete Eurojackpot, budete mít větší možnosti i co se navazování vztahů týče. V případě Adriana to opět neplatí. Svou manželku a další ženy, se kterými randil po rozvodu, neokouzlil ani honosným sídlem rozprostírajícím se na 189 akrech s vlastním kinem a bazénem. Možná se ženy lekly, že tak velké prostory budou muset uklízet. Nebo jen Adrian nebyl jejich typ. Teď, když svůj zámek se sedmi ložnicemi, vlastním barem, stájemi a golfovým hřištěm prodal za 6,5 milionu liber, snad už bude mít klid. Po prodeji se Adrian přestěhoval do skromnějšího domu a je na lovu… také jak jinak si ověřit jeho teorii o smůle?

Že smůla ve vztazích by vám za miliardy stála? Tak si vsaďte Eurojackpot a třeba to ve vašem případě dopadne dobře.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru