«

»

Netradiční loterie 7. díl – loterie o nástup do armády

Foto: pexels

U většiny loterií máte možnost svobodně se rozhodnout, zda se jich zúčastníte, nebo ne. U většiny číselných loterií, jako je Sportka, Eurojackpot nebo Šťastných 10 také můžete v tom nejhorším případě počítat jen s tím, že svou sázku prohrajete. Výjimky však potvrzují pravidlo. V Thajsku například byla jednu dobu loterie pro mladé muže povinná. Zúčastnit se jí museli mladí a zdraví jedinci, kteří prošli lékařskou prohlídkou. Navíc výsledky této loterie nešly vzít zpět. O co se losovalo? O nábor mužů do armády!

Za projetou plnou sázku Sportky ještě můžete být vděční!

Je neskutečné, že v porovnání s některými okolnostmi, se může sázkař považovat za šťastlivce, když mu nevyjde sázka plného tiketu do Sportky. Ono v porovnání s výsledky jedné bizarní loterie v Thajsku, je prohra ve Sportce opravdu darem z nebes. V Thajsku se totiž jednu dobu losovalo i o nábor mužů do armády.

Thajské vojenské síly každoročně potřebují nové, silné a bojeschopné muže. Zatímco většinu poptávky zaplní dobrovolníci, zbytek chybějících mužů se vybírá podle kruté loterie. Jakmile projdou muži ve věku 21 – 30 let lékařskou prohlídkou, jejich osud je zcela v rukou štěstěny. V tomto případě se účastníci loterie radují, když prohrají. Výhra totiž znamená nástup na dvouletou službu v armádě. Mnozí muži museli právě kvůli této loterii přerušit své dosavadní plány a nastoupit (a bylo jedno, že zrovna studovali nebo měli rozjetou slibnou kariéru).

Štěstí, že ve Sportce jde JENOM o výhru

Tak si říkáme, že po tomto zážitku by se vám loterie Sportka líbila snad ještě více než teď. Vždyť v ní v podstatě o nic nejde… to nejhorší, co se může stát je, že vám výsledky Sportky ze středečního (nedělního, pátečního) slosování prozatím nebudou říkat pane.

V každém případě je zapotřebí umět hrát loterii. I něco tak malicherného jako je sázka do loterie se postupem času může zvrtnout v závislost na hraní a mínusová čísla na bankovním účtu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru