«

»

Netradiční loterie I. díl – jackpot s vůní slaniny

Foto: pexels

Věcné výhry ve Sportce či Eurojackpotu jsou sice příjemným bonusem, každý ale spíše preferuje peníze. Za ně si ostatně může koupit všechno, co bude chtít. Třeba i věcnou výhru nabízenou v loterii ale v bledě modrém… Zkrátka a dobře většina lidí dává přednost tomu udělat a rozhodnout si věci po svém. Pokud však přece jenom milujete dárky a jste zastánci věcných výher, tak pro vás něco máme. Představte si, že by Sportka výsledky rozhodly o tom, že vám domov provoní 360 kilogramů výběrové slaniny. Není to sen ani science fiction. O slaninu se v Americe jednu dobu opravdu hrálo!

Hoosier lottery v létě roku 2015 nabízela po slanině vonící tikety

O tom, že obyvatelé amerického státu Indiana mají smysl pro humor i velmi rozvinuté gastronomické cítění není pochyb. Místní loterie – Hoosier lottery naplnila jackpot ne penězi, nýbrž voňavou slaninou. Tiket stál dva dolary a tématicky voněl po slanině. Kromě peněžitých výher, které dosahovaly až 10 000 dolarů, nabízel hlavním výhercům slaninu.

Pro čtyři hlavní výherce byl určen příděl 360 kilogramů voňavé slaniny rozvržený do 20 let. Každý rok měli tedy vítězové loterie svých 18 kilo slaniny jistých. Myslíte, že se jim slanina nepřejedla? Nutno podotknout, že se tato netradiční loterie odehrála v létě, tedy v době letních grilovaček. Teď nás napadá, jak asi loterijní společnost zaručila anonymitu vítěze, když se lahodná vůně slaniny linula do sousedství?

A co na to vy? Kdyby Sportka do svého jackpotu zahrnula navíc i pravidelný příjem slaniny, brali byste to? Třeba by vám to pomohlo rozjet vaše podnikání se slaninovými burgery.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru