«

»

Neuhodl ani jedno tažené číslo, milionovou výhru mu přinesla doplňková hra

Foto: pixabay/Aston Martin

Za výhru si chtěl pořídit nový automobil, a to i přesto, že nemá řidičák

Když před časem oslavil Alex Best z Velké Británie své jednadvacáté narozeniny, tak ještě netušil, že se jeho život za několik dní změní. Při nákupu běžných potravin si totiž ještě vsadil tiket loterie EuroMillions, který mu hned následující den vynesl výhru činící 1 000 000 liber (v přepočtu cca 29,3 milionů korun).

I přesto, že se Alexova vsazená čísla neshodovala s těmi vylosovanými, se stal majitelem milionu liber, a to díky doplňkové hře. Ta se tehdy vztahovala na kódy tiketů, díky kterým mohli 2 sázkaři při běžném losování vyhrát po 1 milionu.

Ačkoliv mladý výherce nevlastní řidičské oprávnění, rozhodl se, že si za peníze v první řadě pořídí automobil značky Aston Martin. Když si však poté nechal vše projít hlavou, tak své rozhodnutí trochu pozměnil. Nejprve totiž splatil svou studentskou půjčku, aby mohl v životě pokračovat s čistým štítem. Část peněz chce také investovat do cestování a splnění si svého snu, kterým je pracovat v hudebním průmyslu a cestovat s hvězdami při jejich turné. A samozřejmě chce složit řidičské zkoušky, aby si mohl pořídit vysněný vůz.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru