«

»

Neuvěříte, co všechno se děje v loterijním světě!

Foto: pixabay

Po výhře ve Sportce byste nejen byli za vodou, nýbrž by se váš příběh připsal na už pořádně dlouhý seznam s příběhy výherců loterie z celého světa. Vzhledem k okolnostem výhry vyčnívají někteří výherci více než ostatní. A jaký příběh výherní výsledky Sportky napíšou vám?

V loterii vyhrál 3x v jednom měsíci

Tak velká událost, jakou je pořádná výhra ve Sportce nebo ve Šťastných 10, se stává asi tak jednou za život, jestli vůbec. O to více bizarnější je příběh šťastlivce Christophera Kaelina z Chicaga, který v loterii vyhrál 3x v jednom měsíci. Dohromady se výhra vyšplhala na v přepočtu asi 5,5 milionu korun. A to musíme ještě podotknout, že Christopher nepatří mezi pravidelné sázkaře. První tiket si koupil náhodně. Druhý los si koupil proto, že ten první vyhrál. Třetí los si koupil, protože vyhrály dva předchozí… případ se odehrál asi před šesti lety.

Vyhrál 813 milionů a výhru rozdal

Člověk by řekl, že sází Sportku, aby mu výherní výsledky přinesly bohatství a bezstarostný život. Ale ne všichni to tak mají. Asi před šesti lety trefil Tom Crist z Calgary jackpot v hodnotě asi 813 milionů korun. Všechny peníze ale vzápětí rozdal potřebným. Zdá se, že se rozhodl odhodit tíhu peněz dřív, než ho stačily zaslepit svou mocí. Za to má od nás palec nahoru! Sice si skoro nic nepořídil, ale zachoval si charakter.

Tiket v peněžence objevil na poslední chvíli

Představte si, že konečně trefíte výherní výsledky Eurojackpotu a ani o tom nevíte, jelikož je váš výherní tiket nadobro zapomenutý v peněžence. Něco podobného se nedávno stalo muži z Ameriky, který svůj výherní tiket objevil takřka za pět minut dvanáct. Vděčit za to může svému rozhodnutí udělat si v peněžence pořádek. Ač je peněženka sice malá, neuvěříte, co všechno se v ní může ztratit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru