«

»

Neuvěřitelné: V loterii vylosovali 2x stejná čísla za sebou!

Foto: pixabay

Zázraky se občas dějí i při losování loterie!

I těžko uvěřitelné věci se občas dějí, stát se totiž může cokoliv. Extrémní náhody v loteriích nejsou moc časté, a pokud se náhodou stanou, tak povětšinou budí silné podezření. Jedna nevěřícná událost se stala před 8 lety v Izraeli, kdy během dvou po sobě jdoucích slosování v tamní loterii byla vylosována stejná šestice čísel. Notáři po několika přezkoumání druhého slosování nakonec vylosovaná čísla uznali za platné.

Při prvním losování, které proběhlo 21. září, a druhém losování ze soboty 16. října byla vylosována tato čísla – 13, 14, 26, 32, 33 a 36. Podle izraelského statistika Cvia Galula je tato náhoda velmi nepravděpodobná, ale ne nemožná. Pravděpodobnost, že budou stejná čísla vylosována dvakrát a ještě k tomu v po sobě jdoucích slosování, je zhruba 1 ku 4 bilionům, což je milion milionů anebo tisíc miliard. Obě losování ale byla přece jen trochu rozdílná, a to dodatkovými čísly.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru