«

»

Nevěřila své výhře ani v okamžiku, kdy v ruce držela obrovský šek na 1 milion dolarů

Foto: pixabay

Velká výhra v loterii pořádně zamává i se sebevětším ignorantem. I přesto, že vás rozhodí jen máloco, věříme, že tučná výhra ve Sportce by vás posadila na zadek. Většina výherců dokonce své výhře nevěří ani v okamžiku, kdy ji přebírá. Podobně to měla výherkyně Shelley Arnold z Oregonu, která v loterii Powerball vyhrála 1 milion dolarů (to je v přepočtu něco přes 21 milionů korun).

Málem praskla, ale o výhře v loterii nikomu neřekla

Když Shelley Arnold kontrolovala svůj tiket, který jí mimochodem v peněžence ležel už pár týdnů, upozornila ji loterijní aplikace na velkou výhru. Původně si Shelley myslela, že se překlikla a blikající částka 1 milion dolarů je pouze reklamou pro sázkaře. Když se však ujistila, že se nachází ve svém účtu, málem připálila brambory, které se na plotně vařily, zatímco Shelley vydýchávala svou výhru. Připálený hrnec a na večeři pouze chleba s máslem a s výherními výsledky Sportky, to je ta nejlepší večeře pod sluncem, no ne?

Protože zrovna byla u Shelley návštěva, nemohla začít křičet a skočit manželovi kolem krku. Málem praskla, ale o výhře v tu chvíli nikomu neřekla. Teprve až se za návštěvou zavřely dveře, vypískla Shelley „jsme milionáři!”.

Výhře nemohla uvěřit

Vzhledem k nízké pravděpodobnosti výhry ve Sportce se vůbec nedivíme tomu, jak těžké je výhru v sobě zpracovat. Shelley Arnold jí nevěřila dokonce ani v okamžiku, kdy s šekem vypsaným na 1 milion dolarů pózovala fotografovi. Možná jí bude výhra připadat reálněji, až se z papíru přesune na její bankovní účet.

Odborníci radí mít v případě velké výhry v loterii k ruce finančního poradce, který poradí, jak se dají peníze výhodně uložit a zhodnotit. I přesto, že je 21 milionů hromada peněz, kterou nebude lehké rychle utratit, byla by škoda, kdyby na bankovním účtu ležely ladem.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Anonym

    Oblbování lidí.Kdo tohle napsal?Pisálek anebo …,

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru