«

»

Nevíte, co s penězi? Ponořte se k Titaniku za 5,6 milionu korun

Foto: pixabay

Milujete cestování? S tučnou výhrou ve Šťastných 10 můžete prozkoumat každý kout světa. Zblízka prozkoumat můžete i vrak potopeného Titaniku, tedy jestli máte na účtu přebytečných 5,6 milionu korun. Lístky na oblíbenou expedici, které se už zúčastnily dvě stovky lidí, od minula zdražil o 2,8 milionu korun… ale co v poslední době nezdražuje, že?

Lístek můžete zaplatit už teď, ponor se bude konat příští rok v létě

Společnost OceanGate Expeditions hodlá pořádat další průzkumné plavby k potopenému Titaniku, kterých se mohou účastnit i běžní lidé. No běžní lidé… spíše ti, co mají Šťastných 10 výherní výsledky v kapse. Lístek totiž nepatří k úplně nejlevnějším, stojí v přepočtu přes 5,6 milionu korun. I přesto, že je oproti minule lístek dražší o více jak 2,8 milionu korun, zájem o expedici je enormní.

Pro představu výprava začíná na kanadském ostrově Newfoundland na palubě lodi, která účastníky expedice zaveze 600 kilometrů napříč Atlanským oceánem k místu, kde vrak Titaniku leží. Samotný ponor trvá 8 až 10 hodin. Do ponorky Titan se vejde 5 lidí.

Ti, kteří už vrak Titaniku zblízka viděli, expedici vřele doporučují

Účastníci minulých expedic si ponor k Titaniku nemohou vynachválit. Podle nich je už samotný ponor do čtyř tisíc metrů velkým zážitkem, nemluvě o pohledu zblízka na vrak Titaniku, z něhož příď je nejzajímavější. I přesto, že díky těmto expedicím vznikla řada fotek a videí, ze kterých je patrné, co se pod hladinou skrývá, nelze tyto záznamy srovnávat s pohledem naživo. To se to mluví těm, kteří si to mohou dovolit, že? Je vidět, že výhra ve Šťastných 10 vás může vynést nejen k výšinám, nýbrž i na dno oceánu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru