«

»

Nevíte za co utratit výhru v loterii? Pozvěte celebritu na oběd!

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce může být tak vysoká, že nebudete vědět, za co ji utratit. Od toho jsme tady my, abychom vám dali tip. Když nebudete vědět, kam vrazit miliony, můžete pozvat některou celebritu na oběd. Pro obyčejného smrtelníka s neobyčejnou výhrou ve Sportce v kapse je to jedinečná příležitost, jak nad sklenkou vína zavtipkovat například s Timem Cookem nebo Warrenem Buffettem.

Přispějete na charitu a ještě z toho budete mít zážitek

Čas od času se ve světě draží čas, který můžete strávit se slavnou ikonou, se kterou byste se do řeči na ulici nikdy nepustili. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou Sportka výherní výsledky. Například v roce 2016 proběhla charitativní dražba oběda s Timem Cookem (s šéfem Applu) na podporu organizace, která bojuje za lidská práva. Fanoušek za oběd neváhal zaplatit astronomickou dvanáctimilionovou částku. Možná chtěl opravdu jen přispět na charitativní účely. Možná také doufal, že mu Tim během oběda předá nějaké know-how ohledně podnikání.

Podobně byl na tom jiný fanoušek jiné celebrity, který šel s cenou ještě a výš a v roce 2018 za oběd s finančníkem Warrenem Buffettem zaplatil rekordních 73 milionů korun. Fanoušek, kterému nebylo líto z bankovního účtu vytáhnout sumu, kterou lze přirovnat k výhře ve Sportce, si s sebou mohl vzít několik přátel a mohl s Buffettem strávit až několik hodin. Během této chvíle mohl s jedním z nejbohatších lidí na světě probírat cokoliv s výjimkou jeho budoucích investic. Tak ani tady nejspíš za miliony milionové informace nevytáhl. Podstatné je, že výtěžek zde šel na pomoc lidem bez domova.

Zážitková agentura fungovala i v Česku ale charitativní podtext jí chyběl

Víte, že podobně smýšlející zážitková agentura fungovala i v Česku? Výhru ve Sportce byste na zážitek z ní možná ani nepotřebovali. Oběd s hercem Pavlem Trávníčkem vás vyšel třeba na 50 tisíc korun. Kdybyste však tohle chtěli pojmout jako charitu, tvrdě narazíte. Po tom, co se z ceny zážitku odečetlo jídlo a poplatek agentuře, šla zbylá částka herci. Agentura sice dovolovala vzít si na večeři s princem až dva známé, ti si však útratu museli zaplatit ze svého.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru