«

»

Nevycházela s penězi a pak se na ni usmála výhra v loterii

Foto: pexels

Peníze, se kterými doteď moc nevycházela, už nemusí Britka Karen Parkinsonová řešit, a to díky svému skvělému nápadu přibrat k nákupu i dva stírací losy. Hned první z nich, který setřela, se ukázal být výherním. Vyhrála na něm 300 tisíc liber, to je přes 8 milionů korun. Jaké by to bylo, kdyby vám loterie Šťastných 10 přihrála takovou částku?

S penězi na svém účtu je mnohem uvolněnější

Karen Parkinsonová celý život pracovala jako kurýrka, ale asi rok zpátky musela se svou prací skončit kvůli zdravotním problémům s páteří. Není divu, že se její finance, ačkoliv šetřila, kde se dalo, začaly tenčit. Podle jejich slov s penězi nevycházela podle svých představ. Už například nemohla odkládat pravidelné částky na spořící účet, jak to kdysi dělávala. V poslední době dokonce začala řešit, jestli natankuje plnou nádrž, nebo jen půlku. Každopádně všechny tyto starosti jsou nyní pryč. Také výherní výsledky Šťastných 10 vám mohou vyzmizíkovat nějaké ty vrásky na čele. Miliony na účtu Parkinsonové dodávají pocit jistoty a bezpečí. Teď už nemusí řešit každý nákup. Parkinsonová dokonce uvedla, že má v plánu koupit dům a vzít svou mámu na Maledivy. Celkově ji výhra uvedla do stavu většího klidu. Aby také ne! Podobnou schopnost má i výhra ve Šťastných 10.

Sázela jako obvykle a pak nečekaně přišla výhra

Britka patří k těm sázkařům, kteří pravidelně obětují pár drobných za nákup losů. Losy kupuje už od nepaměti, nikdy předtím však nevyhrála více než maximálně sázku nazpět. Ani teď, když má na účtech miliony s nákupem losů nehodlá přestat. Co kdyby se v některém z dalších znovu objevila výhra? Ostatně případů opakovaných výher už tady bylo!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru