«

»

Nevydařený nákup za více než 400 tisíc korun

Foto: pixabay

Ne vždy se nákup vydaří podle plánu. Lecco se může zvrtnout. Třeba se vám daná věc přestane doma líbit. Nebo až u pokladny zjistíte, že stojí více, než jste předpokládali a už vám bude trapné ji vrátit. Až vám výherní výsledky Eurojackpotu přinesou výhru, můžete zpackat nákup i za 400 tisíc korun, aniž by vás to přivedlo na mizinu. Stejně, jako se to nedávno podařilo jedné Australance s vytříbeným vkusem na doplňky. Na hranicích do Austrálie jí zabavili a zničili kabelku z krokodýlí kůže za 424 000 korun.

Zatímco export z Francie proběhl v pořádku, import do Austrálie měl mouchy…

Co se ale nám zdá jako „sakra” vyhozené peníze, může miliardářům připadat jako běžný přešlap. Však to můžete zažít na vlastní kůži hned, jak trefíte výherní výsledky Eurojackpotu. Jackpoty Eurojackpotu sice jsou jako na houpačce, přes 400 tisíc se však v kasičce této loterie nastřádá v několika předních pořadí poměrně brzy a pravidelně.

Majitelka teď už zničené kabelky koupila tento módní doplněk ve francouzském butiku Yves Saint Lauren a chtěla si jej přivézt domů do Austrálie. Jenomže veškeré zboží ze zvířecí kůže musí mít při překročení hranic zvláštní povolení kvůli ochraně ohrožených druhů zvířat. Dotyčná jej měla vyřízené jen z poloviny. Zatímco dokumentaci pro vývoz kabelky z Francie měla v pořádku, papíry pro překročení hranic Austrálie jí chyběly. Proto jí byla kabelka zabavena a následně zničena. Možná si přece jenom měla koupit něco z umělého materiálu. Měla by klid a ještě by ušetřila.

Nákupy za téměř půl mega by měly být pečlivější

Tak nás napadá, že nákupy za téměř půl miliónu korun by měly být o něco pečlivější. I vy buďte pečliví, až vyhrajete Eurojackpot. Spousta věcí vás bude k nákupu lákat, ale většina z nich vám bude naprosto k ničemu. Především mužská část populace se potom shodne na tom, že v případě kabelky tohle platí dvojnásob.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru