«

»

Neznámí pachatelé na Slovensku vyhodili bankomat do povětří

Foto: pixabay

Nemusíte trefit Šťastných 10, aby bankovky létaly vzduchem… stačí do povětří vyhodit bankomat. Rozhodně to však neberte jako návod na to, jak zbohatnout. To my jen ukazujeme na případ, který se nedávno stal u našich sousedů na Slovensku. Neznámý pachatel (pachatelé) tam do povětří vyhodil jediný bankomat v obci.

Přijít k penězům lze různými způsoby

Stačí trefit výherní výsledky Šťastných 10, nebo ještě lépe tučné výsledky Eurojackpotu a už nikdy nemusíte chodit do práce, dělat si vrásky s placením složenek, sedět doma na zadku kvůli nedostatku financí… vyhazovat bankomaty do povětří. Přesně to totiž udělal neznámý pachatel (možná jich bylo víc) na Slovensku v obci Tomášov nedaleko Bratislavy. Výbuch byl tak silný, že bankovky létaly vzduchem. V prvních chvílích vůbec nebylo jasné, kolik se pachatelům podařilo odcizit peněz. Přivolaní policisté však bankovky ještě dlouho sbírali po okolí. Pro všechny kolemjdoucí bude toto místo činu ještě dlouho místem s vysokou pravděpodobností natrefit na bankovku na chodníku.

Stalo se to už podruhé

Stejně jako u výhry ve Sportce, ani u výbuchu bankomatu nebudete předpokládat, že se situace bude opakovat. Opak je však pravdou. Nedávný výbuch totiž nebyl zdaleka prvním. Před rokem se asi 30 kilometrů od Tomášova odehrál podobný případ a je možné, že oba bankomaty má na svědomí stejný pachatel(é).

Ať už neznámého pachatele k tomuto činu vedla jakákoliv pohnutka, chceme podotknout, že k penězům se lze dostat i legální cestou. Například sázkou do Sportky. Někdo může namítat, že motivem k vyhození bankomatu do povětří byl adrenalin. To je možné. I toho se vám však u čekání na výsledky Sportky v přímém přenosu dostane.

Dobře vytipovaná čísla mohou být účinnou náloží, která způsobí výbuch Eurojackpotu či Superjackpotu Sportky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru