«

»

Nikdy nebyl na dovolené, což po výhře v Powerballu hodlá změnit

Foto: pexels

Glenn McDonald celý život dře jako kůň na své farmě v Novém Mexiku. Neustálá práce mu nedává moc prostoru, jak si odpočinout. Glenn dokonce přiznal, že nikdy za svůj život nebyl na dovolené. To ale teď hodlá napravit, protože v létě v loterii Powerball vyhrál výhru 2 miliony dolarů (to je  v přepočtu přes 50 milionů korun). Podobnou výhru vám může přihrát také Sportka.

Powerball sází tři roky a teprve teď se na něj usmálo štěstí

Příběh farmáře Glenna je důkazem toho, že výherní výsledky Sportky zkrátka nepřicházejí s prvním vsazeným tiketem. Je třeba být trpělivý a čísla do hry posílat pravidelně. Trpělivost Glennovi vydržela tři roky, což se mu vyplatilo. Zřejmě by sázel i dále a nejspíš to také udělá, už teď se ale může radovat z nemalé výhry ve výši 2 miliony dolarů (přes 50 milionů korun). Ta mu do života vnesla příjemné změny. Ačkoliv Glenn změny nemá rád, tyhle prý milerád ustojí. I vám by nejspíš nevadilo, kdyby vám Sportka výherní výsledky překopaly život.

Glenn koupil svůj tiket v místním obchůdku a hned ho nekontroloval. Když pak šel do obchodu pro další nákup, automaticky svůj předešlý tiket nechal zkontrolovat, aby mohl vsadit nový. Prodavačka mu však tiket vrátila se slovy, že se musí zastavit v kanceláři loterijní společnosti. To znamenalo jediné… výhra musela být natolik velká, že ji prodavačka sama nemohla vyplatit. Nebyly to tedy žádné drobné a ve hře byla ještě nevybraná výhra ve výši dvou milionů dolarů. Podobně v šoku jako Glenn můžete být i vy při kontrole tiketu Sportky.

Pomůže své komunitě a pojede na dovolenou

Když se Glenn oklepal z prvotního šoku, řekl o výhře své manželce. Ta mu ale nevěřila, protože smyšlenou výhrou se prý Glenn chlubí věčně. Glennovi tedy nezbývalo, než si jít výhru vyzvednout a spolu s ní manželce přinesl také obří šek, který loterijní společnosti rády používají při focení výherců. Ten by ji snad mohl přesvědčit.

Po tom, co Glenn penězi pomůže svému komunitnímu centru, nejspíš s manželkou pojede na dovolenou. Nikdy na ní nebyl, a tak ho snad válení se na pláži u moře a popíjení drinků nezklame.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru