«

»

Nizozemec díky koupené knize vyhrál britské knihkupectví

Foto: pexels

Kniha jako lístek do tomboly

V loteriích jako Sportka či Eurojackpot, můžete kromě peněz vyhrát také nové automobily nebo cesty kolem světa. V jedné soutěži ve Spojeném království se dokonce soutěžilo i o knihkupectví, které se nachází ve městě Cardigan, Wales.

Soutěž o knihkupectví vyhlásili jeho nyní už bývalí majitelé Leila a Paul Morisovi, jelikož se touto cestou snažili najít nové majitele pro svůj obchod. Vytvořili tedy tombolu, do níž se mohl po dobu 3 měsíců zapojit každý, kdo si v jejich knihkupectví koupil knihy nejméně za 20 liber (v přepočtu přes 550 korun).

O knihkupectví soutěžilo mnoho lidí, a to nejen ze Spojeného království, ale i z jiných států, jako například z Nizozemska, odkud také pochází nový majitel. Hlavní cenu v tombole vyhrál Ceisjan Van Heerden, který se se svým přítelem Stefanem Einarssonem hodlá přestěhovat do Cardiganu, aby společně mohli knihkupectví provozovat.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru