«

»

Nizozemec díky koupené knize vyhrál britské knihkupectví

Foto: pexels

Kniha jako lístek do tomboly

V loteriích jako Sportka či Eurojackpot, můžete kromě peněz vyhrát také nové automobily nebo cesty kolem světa. V jedné soutěži ve Spojeném království se dokonce soutěžilo i o knihkupectví, které se nachází ve městě Cardigan, Wales.

Soutěž o knihkupectví vyhlásili jeho nyní už bývalí majitelé Leila a Paul Morisovi, jelikož se touto cestou snažili najít nové majitele pro svůj obchod. Vytvořili tedy tombolu, do níž se mohl po dobu 3 měsíců zapojit každý, kdo si v jejich knihkupectví koupil knihy nejméně za 20 liber (v přepočtu přes 550 korun).

O knihkupectví soutěžilo mnoho lidí, a to nejen ze Spojeného království, ale i z jiných států, jako například z Nizozemska, odkud také pochází nový majitel. Hlavní cenu v tombole vyhrál Ceisjan Van Heerden, který se se svým přítelem Stefanem Einarssonem hodlá přestěhovat do Cardiganu, aby společně mohli knihkupectví provozovat.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru