«

»

Nová nejvyšší evropská výhra – 5,39 miliardy korun!

Foto: pexels

V italské loterii padla nejvyšší státní i evropská výhra

V Itálii byla před několika dny vyhrána obří částka činící 209 000 000 eur (v přepočtu přes 5,39 miliardy korun). Nejde jen o nejvyšší italskou výhru, ale zároveň jde o nejvyšší výhru evropskou. Neznámý sázkař či neznámá sázkařka se zatím o vyhrané peníze u loterijní společnosti SuperEnalotto nepřihlásili.

Nový miliardář nevyplňoval sázenku svými čísly, ale nechal je za sebe vyplnit terminálem. Šlo o tato čísla – 7, 32, 41, 59, 75 a 76. Ačkoliv výherce zůstává v anonymitě, společnost SuperEnalotto může prozradit to, že byl tiket vsazen v jednom z barů ve městě Lodi nedaleko Milána. Potvrzení o jeho prodeji zveřejnila sama majitelka baru. Prozradila však i to, že neví, kdo si tiket koupil, jelikož sázení loterií není v jejím baru nic neobvyklého.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru